Minimalistyczny Słonecznik – biało-żółte zaproszenia ślubne z motywem słonecznika

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Minimalistyczny Słonecznik

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Minimalistyczny slonecznik 2 - Dodatki weselne

Księga gości

minimalistyczny słonecznik - Księga gości

Plan stołów

minimalistyczny słonecznik - Plan stołów

Zaproszenia ślubne słoneczniki – zaproście słońce na swój ślub

Słonecznik od samego początku kojarzony był ze słońcem – nie tylko wygląda podobnie, ale co więcej, jego kwiaty zawsze podążają za słońcem. Słońce słonecznik ma więc w swojej nazwie – z łaciny Helianthus, od greckich słów Helios, oznaczającego słońce i anthos, czyli kwiat. Z naszymi zaproszeniami Minimalistyczny Słonecznik zaprosicie słońce na Waszą uroczystość.

Przygotowania do ślubu i wesela obejmują masę spraw. Każda z nich musi być odpowiednio zaopiekowana, aby całość wypadła idealnie. Pary dokładają wszelkich starań, aby uzyskać wymarzony efekt. Ale są takie rzeczy, których zaplanować się nie da, jak pogoda podczas ślubu. Oczywiście wybierając letnie miesiące, można liczyć na większe prawdopodobieństwo, że dzień uroczystości będzie słoneczny. Mimo wszystko, nigdy nie będziemy mieć stuprocentowej pewności. Jednak jest jeden sposób, aby zaprosić słońce na swój ślub i to ze sporym wyprzedzeniem – to nasze zaproszenia ślubne Minimalistyczne Słoneczniki.

Zaproszenia na ślub słoneczniki w minimalistycznym wydaniu

Nasze biało-żółte zaproszenia Minimalistyczne Słoneczniki to delikatna propozycja pełna słońca. Wykonane na papierze kukurydzianym zaproszenia mają jasną, białą barwę. Na tym tle umieściliśmy delikatne, choć dość szczegółowe rysunki słoneczników. Do ich obrysów wybraliśmy złoty odcień żółtego. Dzięki temu, mimo że grafiki są dość szczegółowe, całość pozostaje jasna, lekka i niezwykle przejrzysta – czarny font jest świetnie czytelny na tym tle.

Słonecznikowe zaproszenia ślubne kwiatowe – dla kogo?

Jeśli lubicie zaproszenia ślubne w kwiaty, ale szukacie czegoś innego niż klasyczne rozwiązania; jeśli interesują was jasne, eleganckie zaproszenia ; jeśli chcecie połączyć to, co swojskie, z tym, co eleganckie, to kwiatowe zaproszenia ślubne Minimalistyczne Słoneczniki są zdecydowanie dla Was.