Muszelki – morskie zaproszenia ślubne

 

muszelki - widok z gory

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Muszelki

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

muszelki2 - Dodatki weselne

Księga gości

muszelki - Księga gości

Plan stołów

muszelki - Plan stołów

Urocze i niekonwencjonalne – zaproszenia ślubne Muszelki

Bezpretensjonalne i urocze, idealne na wesele latem, niekoniecznie nad morzem – takie właśnie są zaproszenia ślubne Muszelki. Jeśli szukacie czegoś zupełnie innego, niż klasyczne zaproszenia, to koniecznie sprawdźcie te pastelowe zaproszenia na ślub z motywem muszelek.

Pastelowe zaproszenia ślubne z motywem morza

Wyobraźcie sobie – wschód słońca na plaży pokrytej drobnym, białym piaskiem. Towarzyszy Wam jedynie szum delikatnych fal rozbijających się na brzeg, na którym rozrzucone są wielobarwne muszelki. Brzmi jak wymarzona podróż poślubna? Równie dobrze może być to Wasz ślub! Z naszymi zaproszeniami ślubnymi z motywem morza to możliwe! Muszelki to niekonwencjonalne zaproszenia. Wyróżnia je lekki, uroczy design i jasna paleta barw. Na kremowym tle papieru kukurydzianego umieściliśmy kolorowe muszelki – błękitne, różowe i zielone. 

Takie zaproszenia ślubne z muszelkami to idealny wybór dla par, które szykują nieco mniej klasyczną uroczystość. Nie musicie brać na ślubu na plaży, aby sięgnąć po zaproszenia ślubne morskie, wystarczy że lubicie nadmorskie klimaty. Jeśli podoba wam się nawiązanie do plaży, wody i muszelek oraz letnia, lekka kolorystyka, koniecznie sprawdźcie te zaproszenia ślubne morskie. To także świetna propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych z motywem niebieskim

Zaproszenia ślubne błękitne w letnim wydaniu

Lato to wciąż najpopularniejsza pora na ślub i wesele. Nasze letnie zaproszenia ślubne Muszelki pozwolą Wam uchwycić esencję lata, z jego gorącymi dniami, ciepłymi nocami, bezchmurnym niebem i zabawą do białego rana. Więc jeśli szukacie czegoś wesołego i niezobowiązującego, czegoś zupełnie odmiennego od tego, co zazwyczaj kojarzy nam się ze ślubami, to nasza propozycja błękitnych zaproszeń ślubnych Muszelki będą strzałem w dziesiątkę.