Nadchodzi zima. Nietypowe zaproszenia ślubne biało-czarne z motywem zimowym

Nietypowe zaproszenia ślubne biało-czarne inspirowane słynnym serialem

Zaproszenia ślubne czarno-białe inspirowane jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat Nadchodzi Zima to dowód na to, że nietypowe zaproszenia ślubne mogą być zarówno oryginalne, jak i eleganckie.

Czarne zaproszenia ślubne coraz śmielej rozpychają się na rynku papeterii ślubnej. Czarny to w końcu kolor kojarzony z luksusowymi produktami, ale także idealny sposób na uzyskanie minimalistycznego, niezwykle wyrafinowanego efektu. Wszystko zależy od połączeń kolorystycznych i innych elementów designu, jak liternictwo i grafiki. Nadchodzi Zima to niezwykle oszczędne czarne zaproszenia na ślub – zestawienie z bielą, prosty font oraz oszczędność z wykorzystaniem ikon sprawiają, że te zaproszenia ślubne czarne nie ustępują innym eleganckim projektom. Elementem wyróżniającym jest bez wątpienia nawiązanie do słynnego serialu, w którym nieraz usłyszeć możemy ostrzeżenie przed nadchodzącą zimą. Ale zimy wcale nie trzeba się obawiać – a na pewno nie w takim wysmakowanym wydaniu.

Czarne zaproszenia ślubne z motywem zimowym 

Nadchodzi Zima to nie tylko zaproszenia dla fanów tego konkretnego serialu, ale także oryginalny pomysł dla wszystkich szukających zaproszeń ślubnych z motywem zimowym. Zamiast płatków śniegu, gałązek ostrokrzewu i sopli lodu mamy tutaj przewrotne nawiązanie do zimy, które z pewnością pozytywnie zaskoczy naszych gości.

Zaproszenia na ślub czarne – dla kogo?

Nie należy bać się wyboru zaproszeń na ślub biało-czarnych. Czy to nieoczywisty projekt? Bez wątpienia, ale nie brak mu klasy, którą docenią inni. Nadchodzi Zima to geekowskie zaproszenia na ślub czarno-białe w niezwykle eleganckim wydaniu.

Description: Nadchodzi Zima to zaproszenia ślubne czarno-białe inspirowane słynnym serialem. W odróżnieniu od jego bohaterów, nasi goście nie muszą obawiać się zimy.

FORMAT

110 x 150 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

CENY

20 – 50 sztuk: 3,75 zł
51 – 100 sztuk: 3,50 zł
powyżej 100 sztuk: 3,25 zł

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Nadchodzi Zima

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Nadchodzi Zima

Księga gości

Księga gości do zaproszenia Nadchodzi Zima

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia Nadchodzi Zima