Nadchodzi zima. Nietypowe zaproszenia ślubne biało-czarne z motywem zimowym

FORMAT

110 x 150 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Nadchodzi Zima

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do projektu Nadchodzi Zima

Księga gości

Księga gości do zaproszenia Nadchodzi Zima

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia Nadchodzi Zima

Nietypowe zaproszenia ślubne biało-czarne inspirowane słynnym serialem

Zaproszenia ślubne czarno-białe inspirowane jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich lat Nadchodzi Zima to dowód na to, że nietypowe zaproszenia ślubne mogą być zarówno oryginalne, jak i eleganckie.

Czarne zaproszenia ślubne coraz śmielej rozpychają się na rynku papeterii ślubnej. Czarny to w końcu kolor kojarzony z luksusowymi produktami, ale także idealny sposób na uzyskanie minimalistycznego, niezwykle wyrafinowanego efektu. Wszystko zależy od połączeń kolorystycznych i innych elementów designu, jak liternictwo i grafiki. Nadchodzi Zima to niezwykle oszczędne czarne zaproszenia na ślub – zestawienie z bielą, prosty font oraz oszczędność z wykorzystaniem ikon sprawiają, że te zaproszenia ślubne czarne nie ustępują innym eleganckim projektom. Elementem wyróżniającym jest bez wątpienia nawiązanie do słynnego serialu, w którym nieraz usłyszeć możemy ostrzeżenie przed nadchodzącą zimą. Ale zimy wcale nie trzeba się obawiać – a na pewno nie w takim wysmakowanym wydaniu.

Czarne zaproszenia ślubne z motywem zimowym 

Nadchodzi Zima to nie tylko zaproszenia dla fanów tego konkretnego serialu, ale także oryginalny pomysł dla wszystkich szukających zaproszeń ślubnych z motywem zimowym. Zamiast płatków śniegu, gałązek ostrokrzewu i sopli lodu mamy tutaj przewrotne nawiązanie do zimy, które z pewnością pozytywnie zaskoczy naszych gości.

Zaproszenia na ślub czarne – dla kogo?

Nie należy bać się wyboru zaproszeń na ślub biało-czarnych. Czy to nieoczywisty projekt? Bez wątpienia, ale nie brak mu klasy, którą docenią inni. Nadchodzi Zima to geekowskie zaproszenia na ślub czarno-białe w niezwykle eleganckim wydaniu.