Niezapominajki – minimalistyczne zaproszenia na papierze kukurydzianym

 

niezapominajki

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Niezapominajki

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Niezapominajki2 - Dodatki weselne

Księga gości

Niezapominajki - Księga gości

Plan stołów

Niezapominajki - Plan stołów

Niebieskie zaproszenia ślubne z delikatnymi niezapominajkami

„Nie zapomnij o mnie!”, miał wykrzyknąć ostatkiem sił do swojej ukochanej rycerz, który wiedziony chęcią zerwania dla niej niebieskich kwiatów rosnących tuż przy rzece, wpadł do wody z powodu zbyt ciężkiej zbroi i zbyt małej uwagi. Liczymy jednak, że niezapominajki w naszym wykonaniu zaoferują Wam znacznie weselsze zakończenie.

Niezapominajki – jakie jeszcze mają znaczenie

Oczywiście niezapominajka ma nam nie pozwolić o kimś zapomnieć – dlatego uznaje się, że jest to kwiat zakochanych, których czeka rozłąka. Ale nie tylko! Dawniej wierzono, że kwiat niezapominajki włożony pod poduszkę panny pozwoli jej szybciej znaleźć męża. Jak więc widać, niezapominajka jest nierozerwalnie złączona z tematyką miłości i związków. Nic więc dziwnego, że tak wiele par poszukuje dekoracji z motywem tego kwiatu. Mamy nadzieję, że nasze białe zaproszenia ślubne z niebieską niezapominajką przypadną Wam do gustu!

Delikatne zaproszenia ślubne w niebieskie niezapominajki

Niezapominajka to niezwykle uroczy, malutki, delikatny kwiatek o jasnej, błękitnej barwie. Takie też są nasze zaproszenia ślubne Niezapominajki – są minimalistyczne, o ograniczonej liczbie ozdobników, niezwykle urocze i delikatne i oczywiście znajduje się na nich kwiat niezapominajki. To idealne zaproszenia ślubne na wiosenna uroczystość, pełne lekkości i ożywczości, ale także na ślub zimą, chociażby z powodu motywu niebieskich kwiatów. Nasze zaproszenia wykonaliśmy na niezwykle przyjemnym w dotyku papierze kukurydzianym.