Nowoczesne – minimalistyczne, czarno-białe zaproszenia

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Nowoczesne

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

nowoczesne - Dodatki weselne

Księga gości

Nowoczesne - Księga gości

Plan stołów

nowoczesne - Plan stołów

Całe białe zaproszenia w minimalistycznym stylu

Nowoczesne to zaproszenie ślubne białe stworzone w myśl „mniej znaczy więcej”. W przypadku Nowoczesnych postanowiliśmy wykorzystać tę maksymę w pełnym tych słów znaczeniu. Ostatecznie jedynie co pozostawiliśmy, to… tekst.

Minimalizm to jeden z gorętszych nurtów jeśli chodzi o zaproszenia ślubne. Powstał jako swego rodzaju bunt wobec dotychczasowych trendów, w których dominował maksymalizm, zarówno w formie elementów ozdobnych, jak i kolorów i fontów. Jeśli i Wy należycie do osób, którym nie do końca odpowiadają klasyczne, ślubne klimaty, mamy dobrą wiadomość – mamy dla Was coś specjalnego.

Nowoczesne – biało-czarne zaproszenia o eleganckim charakterze

Nowoczesne – choć nazwa wskazuje głównie na ich współczesny charakter – to także idealna propozycja dla wielbicieli klasyki i elegancji, ale w tym bardziej minimalistycznym tonie. Te zaproszenia ślubne biało-czarne składają się z dwóch elementów – białego tła i czarnego fontu. Nie ma tu żadnych grafik, żadnych ozdobników – nic. Nie znaczy to jednak, że Nowoczesne są nudne. Elementem dekoracyjnym jest bowiem sam tekst. Sięgnęliśmy po dwa różne fonty – większym, szeryfowym, a więc bardziej ozdobnych i sprawiającym wrażenie bardziej klasycznego, zapisaliśmy imiona Pary Młodej oraz napisy „WESELE” I „RSVP”; mniejszym natomiast, bezszeryfowym, zapisaliśmy resztę tekstu.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne czarno-białe

Jeśli jesteście minimalistami, to trudno Wam będzie znaleźć bardziej minimalistyczne zaproszeniami niż Nowoczesne. Nie znajdziecie tu ani jednej zbędnej kreski – jedyne co pozostawiliśmy, to bowiem tekst! A jeśli chcecie przekazać Waszym gościom, jaki prezent Was najbardziej ucieszy, możecie to zrobić za pomocą równie minimalistycznym ikon umieszczonych na zaproszeniach.