Pałacowe – eleganckie i minimalistyczne zaproszenia ślubne

FORMAT

168 x 118 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Pałacowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Pałacowe Dodatki weselne

Księga gości

Pałacowe księga gości

Plan stołów

Pałacowe plan stołów

Pałacowe – zaproszenia ślubne w duchu art deco

Art deco to nurt w sztuce, który zdominował lata 20. poprzedniego wieku. W art deco piękna poszukiwano w prostej formie wypełnionej geometrycznymi formami i dążeniem do symetrii. Nazywany także nowoczesna klasyką, nurt art deco był pełen eleganckich form i świetnej jakości materiałów. Kojarzyć możecie go przede wszystkim z pełną przepychu stylistyką rodem z Wielkiego Gatsby’ego. Zaproszenia ślubne Pałacowe garściami czerpią z ducha tamtej estetyki.

Art deco charakteryzowało się przede wszystkim wspomnianym zgeometryzowaniem. Proste linie i symetria łączyły się z bogactwem i przepychem najlepszych materiałów oraz szczegółowych wykończeń. Była to sztuka luksusowa i droga – właśnie takie wrażenie sprawiają eleganckie zaproszenia ślubne Pałacowe. Utrzymane w szaro-białej kolorystyce, z jednej strony zachowują niezwykle minimalistyczną formę, z drugiej jednak oferują przepiękne zdobienia poprowadzone wzdłuż krawędzi. Proste, powtarzające się linie zestawiono z geometrycznymi formami przywodzącymi na myśl kryształy. Całości dopełnia prosty, elegancki font. 

Gołębie zaproszenia ślubne – zaskakująco glamour

Zaproszenia ślubne srebrne szybciej kojarzą się ze stylem glamour niż zaproszenia ślubne w kolorze gołębim. A jednak barwa ta, zwłaszcza w połączeniu z bielą i innymi, korespondującymi barwami, potrafi być niezwykle gustowna i wyszukana. Dokładnie z tym mamy do czynienia w przypadku zaproszeń ślubnych Pałacowych. 

Pałacowe zaproszenia ślubne – dla kogo?

Te minimalistyczne zaproszenia ślubne to, paradoksalnie, świetna propozycja dla osób, które szukają zaproszeń ślubnych glamour. Prosta, mocno ograniczona kolorystyka i delikatna, biała ornamentyka to kwintesencja powściągliwego bogactwa; luksusu, który nie musi niczego udowadniać. Takie zaproszenia idealnie sprawdzą się w pałacowych salach bankietowych, w ścianach których muzyka nigdy nie przestaje grać.