Pastelowe kwiaty – kolorowe zaproszenia ślubne

FORMAT

1 dwustronnie zadrukowana kartka 118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Pastelowe kwiaty

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Pastelowe kwiaty Dodatki weselne

Księga gości

Księga gości do projektu Różowe piwonie

Plan stołów

Plan stołów do projektu Pastelowe kwiaty

Kwiatowe zaproszenia ślubne pełne kolorów

Pastelowe Kwiaty to urocze, kolorowe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym, które sprawdzą się w wielu różnych aranżacjach i stylizacjach. Nie ważne, czy organizujecie wesele rustykalne, w stylu boho czy też nie macie obranego konkretnego stylu – kwiatowe zaproszenia ślubne Pastelowe Kwiaty to uniwersalny wybór.

Trudno sobie wyobrazić ślub i wesele bez kwiatów, dla wielu także tych na zaproszeniach ślubnych. Kwiaty stały się nieodłączną częścią świętowania tego specjalnego dnia. Pastelowe Kwiaty to kolorowa mieszanka zielonych liści, żółtych kwiatów oraz dodatku rozmytej czerwieni, tworzącej wraz z bielą tło dla kwiatowych kompozycji. Kolorystyka całości jest nieco przygaszona i jednocześnie jasna, stąd nazwa Pastelowe. Nadaje to całości lekkości i uroku. 

Zaproszenia ślubne z liśćmi i motywem geometrycznym

Dodatkowym elementem wyróżniającym te zaproszenia ślubne florystyczne jest element geometryczny w formie złotych wielokątów oplecionych przez zielone listki i drobne, żółte kwiatki. Złoty motyw geometryczny nie tylko porządkuje projekt i pozwala na stworzenie ciekawej kompozycji kwiatowej, ale sam w sobie jest piękną ozdobą nadającą całości nieco elegancji.

Pastelowe Kwiaty – zaproszenia ślubne nie tylko na wiosnę!

Jeśli myślicie, że zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym to idealny wybór na ślub wiosną, to oczywiście macie rację, ale prawda jest taka, że zaproszenia ślubne florystyczne sprawdzają się o każdej porze roku. Te zielone zaproszenia ślubne z liśćmi i kwiatami sprawdzą się także latem czy jesienią – a jeśli będziecie pragnąc przywołać ciepło letnich dni także zimą, z pewnością wam to ułatwią!