Pastelowe – delikatne zaproszenia ślubne ze złotym motywem

Zaproszenia ślubne w pastelowe kolory – różowy, brzoskwiniowy, kremowy

Szukacie zaproszeń delikatnych, romantycznych i jasnych, ale jednocześnie takich, które nie będą pretensjonalne czy przesłodzone? Lubicie pastelowe barwy, ale cenicie sobie zarazem dobry design i nowoczesne formy? Zaproszenia ślubne Pastelowe to propozycja idealna dla was.

Pastelowe zaproszenia ślubne kremowe oparte na pastelowych barwach – pudrowym różu, brzoskwiniowym oraz złotym. Cała paleta kolorystyczna jest niezwykle delikatna, ale i romantyczna, a nawet wręcz kobieca. Nowoczesności tym różowym zaproszeniom ślubnym nadaje nowoczesna forma – elementy graficzne to nieregularne, owalne formy, artystyczne „maźnięcia” pędzlem, kropki i inne abstrakcyjne kształty. Całość dopełnia prosty i elegancki font w dwóch kolorach. Te jasne zaproszenia ślubne idealnie pasować będą do eleganckiego przyjęcia, wesela w stylu boho lub boho chic. Jeśli kochacie pastelowe barwy i będzie to wasz motyw przewodni w dekoracjach, nasze zaproszenia ślubne Pastelowe będą idealne.

Niebanalny różowy – nowoczesne zaproszenia ślubne Pastelowe

Róż to banał i kicz, powiedzą niektórzy, ale są w błędzie. Wszystko bowiem zależy od tego, jak traktować dany kolor. Nasz pudroworóżowy w zaproszeniach ślubnych jest romantycznych i elegancki zarazem. Zestawiając go z innymi delikatnymi barwami, ale i złotymi dodatkami udowadniamy, że zaproszenia ślubne różowe mogą być piękne i niebanalne. 

Jasne zaproszenia ślubne w pastelowych kolorach – dla kogo?

Komu do gustu przypadną te zaproszenia ślubne brzoskwiniowe? Przede wszystkim fanom pasteli i delikatnych barw, jak różowy czy kremowy. Ale także osobom, które szukają romantycznych zaproszeń ślubnych ze złotym motywem (imitacja kolorystyczna – nie jest to zaproszenie pokryte błyszczącą folią). A także tym, którzy szukają nowoczesnych zaproszeń ślubnych z nieco mniej odważnej i krzykliwej kolorystyce.

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Pastelowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Pastelowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Pastelowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Pastelowe