Pastelowe – delikatne zaproszenia ślubne ze złotym motywem

FORMAT

Jedna dwustronna kartka 118 x 168
+ bilecik 118 x 84 mm

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Pastelowe

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki weselne do zaproszenia Pastelowe

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Pastelowe

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Pastelowe

Zaproszenia ślubne w pastelowe kolory – różowy, brzoskwiniowy, kremowy

Szukacie zaproszeń delikatnych, romantycznych i jasnych, ale jednocześnie takich, które nie będą pretensjonalne czy przesłodzone? Lubicie pastelowe barwy, ale cenicie sobie zarazem dobry design i nowoczesne formy? Zaproszenia ślubne Pastelowe to propozycja idealna dla was.

Pastelowe zaproszenia ślubne kremowe oparte na pastelowych barwach – pudrowym różu, brzoskwiniowym oraz złotym. Cała paleta kolorystyczna jest niezwykle delikatna, ale i romantyczna, a nawet wręcz kobieca. Nowoczesności tym różowym zaproszeniom ślubnym nadaje nowoczesna forma – elementy graficzne to nieregularne, owalne formy, artystyczne „maźnięcia” pędzlem, kropki i inne abstrakcyjne kształty. Całość dopełnia prosty i elegancki font w dwóch kolorach. Te jasne zaproszenia ślubne idealnie pasować będą do eleganckiego przyjęcia, wesela w stylu boho lub boho chic. Jeśli kochacie pastelowe barwy i będzie to wasz motyw przewodni w dekoracjach, nasze zaproszenia ślubne Pastelowe będą idealne.

Niebanalny różowy – nowoczesne zaproszenia ślubne Pastelowe

Róż to banał i kicz, powiedzą niektórzy, ale są w błędzie. Wszystko bowiem zależy od tego, jak traktować dany kolor. Nasz pudroworóżowy w zaproszeniach ślubnych jest romantycznych i elegancki zarazem. Zestawiając go z innymi delikatnymi barwami, ale i złotymi dodatkami udowadniamy, że zaproszenia ślubne różowe mogą być piękne i niebanalne. 

Jasne zaproszenia ślubne w pastelowych kolorach – dla kogo?

Komu do gustu przypadną te zaproszenia ślubne brzoskwiniowe? Przede wszystkim fanom pasteli i delikatnych barw, jak różowy czy kremowy. Ale także osobom, które szukają romantycznych zaproszeń ślubnych ze złotym motywem (imitacja kolorystyczna – nie jest to zaproszenie pokryte błyszczącą folią). A także tym, którzy szukają nowoczesnych zaproszeń ślubnych z nieco mniej odważnej i krzykliwej kolorystyce.