Paszport Ślubny – Niebieskie zaproszenia ślubne

Paszport ślubny z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Paszport Wklejki

FORMAT

110 x 150 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Paszport Ślubny

Księga gości

Księga Goście Paszport Ślubny

Plan stołów

Zaproszenia ślubne niebieskie w formie paszportu

Zaproszenie ślubne to swego rodzaju przepustka dla waszych gości – zupełnie niczym paszport, który umożliwia wizytę w egzotycznym kraju. Nic więc dziwnego, że paszport często staje się inspiracją dla projektów zaproszeń ślubnych. Ten paszport jest zdecydowanie wyjątkowy – to Paszport Ślubny!

Nasze zaproszenie ślubne Paszport Ślubny stworzyliśmy z myślą o wiernym odwzorowaniu wyglądu prawdziwego dokumentu, pamiętając jednocześnie o podkreśleniu jego wyjątkowego charakteru. Okładka jest niebieska i dość prosta w formie, przypominająca okładkę prawdziwego paszportu. Tym, co ją nieco wyróżnia, jest biały herb, w który wkomponowane zostały postaci cherubinów. Równie autentycznie zaproszenia wyglądają wewnątrz – jest tam miejsce na zdjęcie narzeczonych, kolorowe pieczątki z odbytych podróży oraz miejsce na wizę dla gości. Nasz Paszport Ślubny to idealna propozycja dla szukających zaproszeń ślubnych podróżniczych lub po prostu czegoś mniej typowego, co łączy w sobie humor z elegancką formą.

Nie tylko błękit – Paszport Ślubny to także zaproszenia ślubne białe!

Pierwszym, co rzeczywiście rzuca się w oczy, jest niebieska okładka zaproszeń ślubnych Paszport Ślubny. Ale to jeden z dwóch kolorów tworzących okładkę tych zaproszeń. Nie udałoby się wiernie odwzorować charakteru prawdziwych dokumentów na zaproszeniach ślubnych niebieskich bez sięgnięcia po inny kolor – tym razem wybór padł na biały. Zaproszenia ślubne białe to gwarancja delikatności i elegancji. Biały font oraz elementy dekoracyjne w formie herbu z cherubinami świetnie współgrają z niebieskim, tworząc razem spójną kompozycję.

Niebiesko-białe zaproszenia ślubne z motywem podróży

Te niebieskie zaproszenia na ślub to idealna propozycja dla wielu osób – tych, które szukają zaproszeń ślubnych z motywem podróży; tych, które szukają zaproszeń ślubnych niebieskich bądź z białym dodatkiem; w końcu tych, które szukają nieco nietypowych zaproszeń ślubnych. Mimo niestandardowej formy i nieco żartobliwego projektu, nasze srebrne zaproszenia ślubne Paszport Ślubny pozostają eleganckie i wyrafinowane.