Piwonie i tulipany – delikatne zaproszenia ślubne

Piwonie i tulipany z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Wklejka Piwonie i tulipany

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Zaproszenia ślubne w różowe i białe kwiaty

Biel to uniwersalny kolor, któremu do twarzy z każdym towarzystwem. Jednakże połączenie bieli i różu to nie tylko dobre połączenie – to już klasyka, zwłaszcza, jeśli mówimy o ślubie bądź weselu.

Biel to tradycyjny ślubny kolor, ale i różowy przez wielu uważany jest za jeden z najpopularniejszych ślubnych kolorów. Nikogo więc nie dziwi, że ich połączenie na zaproszeniach ślubnych wygląda po prostu naturalnie. Nie inaczej jest w przypadku delikatnych zaproszeń ślubnych kwiatowych Piwonie i Tulipany. To zaproszenia ślubne różowo-białe z motywem piwonii oraz tulipanów wita nas pięknym bukietem na przodzie zaproszenia. Piwonie i tulipany pokrywają także cały tył zaproszenia. Natomiast wewnątrz zachowano absolutny minimalizm – na białym tle znajduje się jedynie jeden biały pąk. Oprócz tego jedynym elementem jest treść zaproszenia zapisana eleganckim, złotym fontem. Złoty kolor na zaproszeniach nie jest pokryty folią uszlachetniającą, co znaczy, że nie błyszczy się.

Zaproszenia ślubne w piwonie – silny trend branży ślubnej

Zaproszenia ślubne w różowe kwiaty, jak i zaproszenia ślubne w białe kwiaty, to bardzo popularne modele wśród narzeczonych. Kwiaty to nieodłączny element ślubu i wesela, a biel i róż są jednymi z najpopularniejszych kolorów. Połączenie bieli i różu na zaproszeniach ślubnych zaowocowało delikatnym, ale i eleganckim efektem końcowym. Nie można zapominać o tym, jakie kwiaty są na zaproszeniach ślubnych – białe piwonie, a także piwonie w innych kolorach, to jedne z najczęściej wykorzystywanych gatunków kwiatów do dekoracji ślubów i wesel. 

Biało-różowe zaproszenia ślubne kwiatowe – dla kogo?

Zaproszenia ślubne biało-różowe, jak Piwonie i Tulipany, to klasyczna propozycja o nowoczesnym wydźwięku. Jeśli szukacie delikatnych, ale i eleganckich zaproszeń ślubnych, które wykorzystują tradycyjne motywy w nowoczesny, minimalistyczny sposób, to zaproszenia ślubne Piwonie i Tulipany są dla was.