Podróż w akwareli – Kolorowe zaproszenia ślubne

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Podróż w akwareli Wklejki

Podróż w akwareli z wklejką i kopertą

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Podróż w akwareli

Księga gości

Księga Gości Podróż w akwareli

Plan stołów

Plan Stołów Podróż w akwareli

Kolorowe zaproszenia ślubne z motywem podróży

Kto powiedział, że zaproszenia ślubne muszą być koniecznie eleganckie i pełne powagi? Przedstawiamy wam wesołe i pełne koloru zaproszenia ślubne Podróż w Akwareli!

Zazwyczaj zaproszenia ślubne oparte są na kilku barwach. Często są to delikatne pastele, romantyczna biel, ale też ciemne, szlachetne i bardzo eleganckie kolory, jak ciemnozielony, granatowy czy bordowy. Towarzyszą im srebrne bądź złote dodatki. Efekt jednak w większości miał być jeden – stworzenie eleganckich, nieco powściągliwych, czasem romantycznych zaproszeń. A co z tymi, którzy szukają czegoś kolorowego, wesołego i nie tak poważnego? Dla nich też mamy propozycję – to kolorowe zaproszenia ślubne z motywem podróży, Podróż w Akwareli. Na białym tle znajdziemy mieszaninę żółtego, pomarańczowego, różowego, błękitnego, granatowego, zielonego i fioletowego. Jak to się stało, że całość mimo wszystko jest dość uporządkowana i stanowi harmonijną całość? To zastosowanie efektu akwarelowego rozmycia, dzięki czemu wszystkie barwy płynnie przechodzą jedna w drugą. 

Zaproszenia ślubne akwarele – pełne koloru i delikatne

Zaproszenia ślubne akwarele to jeszcze jedna zaleta – dzięki temu nawet dość intensywne barwy nabierają delikatności i romantycznego wydźwięku. Takie zaproszenia na ślub kolorowe przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają jasnych propozycji ślubnych. Lekkości całości nadaje także białe tło, idealne, aby w pełni pozwolić pozostałym kolorom w pełni zaprezentować swój urok. 

Wesołe, pełne kolorów zaproszenia na ślub – dla kogo?

Te kolorowe zaproszenia ślubne będą idealne dla wszystkich, którzy szukają alternatywy dla eleganckiej papeterii i kochają kolory! To także idealne zaproszenia ślubne podróżnicze. Jeśli kochacie zwiedzać świat, zaprezentujcie swoim gościom tę pasję w najbardziej kolorowy z możliwych sposobów.