Polne maki. Czerwone zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Akwarelowe liście

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Polne maki - Dodatki weselne

Księga gości

Plan stołów

Plan rozsadzenia gości weselnych do projektu Polne maki

Zaproszenia ślubne czerwone – w kolorze miłości

Zaczynają zdobić nasze pola i łąki już w maju i zostają z nami do sierpnia – czerwone maki to niezwykle piękne kwiaty, które często są niedoceniane. Jednakże obecnie, w dobie ogromnej popularności rustykalnych wesel, maki, wraz z innymi polnymi kwiatami, święcą triumfy. Może warto wykorzystać je nie tylko do stworzenia ślubnych dekoracji, ale także jako motyw przewodni zaproszeń ślubnych? 

Czerwień to kolor miłości, a jednak czerwone zaproszenia ślubne nie zdarzają się tak często. Może dlatego, że to niezwykle odważny i charakterny kolor, który potrzebuje odpowiedniego towarzystwa. Jeśli jednak kochacie czerwień, to zaproszenia ślubne w polne kwiaty, Polne Maki, są dla was. W tym wydaniu ognistej czerwieni towarzyszy energetyczna zieleń oraz biel stanowiąca idealne tło dla tak kontrastowej mieszanki kolorystycznej. Nieco elegancji wnosi natomiast font stylizowany na ręczne pismo, którym zapisano imiona nowożeńców. 

Zaproszenia ślubne z polnymi kwiatami – idealne na rustykalne wesele!

Przenieście swoich gości na letnią łąkę pełną czerwonych, pachnących maków! Dzięki zaproszeniom ślubnym Polne Maki zrobicie to nawet w zimowe miesiące, podczas spotkań, gdy będziecie wręczać te czerwone zaproszenia ślubne swoim gościom. Jeśli uwielbiacie rustykalne klimaty i piękne, polne kwiaty, sięgnijcie po zaproszenia ślubne Polne Maki. 

Czerwone zaproszenia ślubne w maki – dla kogo?

Na pewno dla tych, którzy szukają zaproszeń ślubnych na wesele w stylu rustykalnym, ale nie tylko! Jeśli po prostu lubicie kolor czerwony, szukacie zaproszeń ślubnych w odważnych barwach albo zamiast eleganckich róż preferujecie proste, polne kwiaty, to czerwone zaproszenia ślubne Polne Maki stanowić będą dla was idealną propozycję.