Pudrowe Lilie – kwiatowe zaproszenia ślubne pudrowy róż

 

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Białe magnolie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Pudrowe lilie - Dodatki weselne

Księga gości

Pudrowe lilie - Księga gości

Plan stołów

Pudrowe lilie - Plan stołów

Różowe zaproszenia ślubne z liliami

Kwiat lilii symbolizuje wiele rzeczy: królewskość, piękno młodości czy czystość. Nasze Pudrowe Lilie niosą w sobie dodatkowe znaczenia – z jednej strony są delikatne i minimalistyczne, a z drugiej wyraziste i eleganckie. 

Pudrowe Lilie – zaproszenia ślubne z pudrowym różem

Pudrowy róż to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych ślubnych kolorów, po który z chęcią sięgają pary i dekoratorzy. Jest delikatny i jasny, ale też gustowny i elegancki, a co więcej, świetnie komponuje się z innymi typowo ślubnymi barwami. My także postanowiliśmy stworzyć z pomocą pudrowego różu piękny dodatek, jakim są zaproszenia. Barwę tę połączyliśmy z niezwykle dystyngowanym kwiatem, czyli lilią – bo cóż może być bardziej wyszukanego, niż kwiat, który symbolizuje wspomnianą na początku królewskość. Jednak zamiast realistycznych grafik lilii, zdecydowaliśmy się na minimalistyczne obrysy kwiatów, dzięki czemu projekt nabrał nowoczesnego wyrazu. Linie wykonaliśmy w jaśniejszym o kilka tonów różowych, co sprawia, że same lilie pięknie łączą się z tłem. Na tym graficznym tle umieściliśmy białe pola na tekst, co pozwoliło na zachowanie czytelnej formy.

Zaproszenia ślubne w różowe kwiaty w nowoczesnym wydaniu

Poszukując alternatyw dla klasycznych zaproszeń z kwiatami, sięgnąć możecie po nasze Pudrowe Lilie. Utrzymane w jednorodnej kolorystyce, mimo różowej barwy, która nie zawsze kojarzy się z elegancją, zachowują klasę i to z nowoczesnym twistem. Jeśli szukacie różowych zaproszeń ślubnych, które nie będą zbyt przesłodzone, koniecznie rozważcie Pudrowe Lilie