Pudrowe róże – Kwadratowe zaproszenia ślubne z różami

Pudrowe róże z wklejką

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Pudrowe róże Wklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Plan stołów

Kremowe zaproszenia ślubne z różami

Róże to wciąż najpopularniejsze ślubne kwiaty, nic więc dziwnego, że tak często spotykamy je także na zaproszeniach ślubnych. Róże w tym przypadku stanowią główny element dekoracyjny tych delikatnych i romantycznych zaproszeń ślubnych Pudrowe Róże. Jeśli szukacie czegoś prostego, ale eleganckiego, to Pudrowe Róże są dla Was.

Pudrowe Róże to kwadratowe zaproszenia ślubne kremowe dekorowane dużymi pąkami pudroworóżowych kwiatów róż oraz listkami w odcieniu przygaszonej zieleni. Zamknięte w szarej kopercie zaproszenia składają się więc z niezwykle krótkiej i prostej palety kolorystycznej – kremowego, szarego, różowego i zielonego. To niezwykle wdzięczne zestawienie, świetnie pasujące do ślubów i wesel w stylu romantycznym, eleganckim ale też rustykalnym. Zaproszenia dopełnia font stylizowany na odręczne pismo, który nadaje całości wyszukanego charakteru. Całość tworzy romantyczną, acz niezwykle gustowną i uporządkowaną całość. To idealne zaproszenia ślubne romantyczne!

Romantyczne zaproszenia ślubne w eleganckim wydaniu

Te delikatne zaproszenia ślubne z różami charakterem pasować będą m.in. do wesela organizowanego w eleganckim namiocie, ale także w odrestaurowanym dworku. Jeśli kochacie róże i stanowić one będą jeden z elementów dekoracyjnych Waszego wesela, zaproszenia Pudrowe Róże będą fantastycznie im partnerować.

Kwadratowe zaproszenia ślubne w szarej kopercie

Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych o dość uniwersalnej i spokojnej kolorystyce, kremowe zaproszenia ślubne Pudrowe Róże to strzał w dziesiątkę. Będą pięknie wyglądać w towarzystwie szarych, lnianych obrusów, koronek i bogatych, rozwiniętych pąków róż. Chcąc zaprosić gości do Waszego romantycznego świata, zróbcie to za pomocą zaproszeń ślubnych Pudrowe Róże.