Pudrowy marmur – zaproszenia ślubne z marmurem

 

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

dodatki Pudrowy Marmur

Księga gości

Księga Gości Pudrowy Marmur

Plan stołów

Plan stołów Pudrowy Marmur

Różowe zaproszenia ślubne z marmurem

Marmur to od kilku już sezonów jeden z gorętszych trendów, który ani myśli odchodzić w cień. Nic dziwnego – jest elegancki i przywodzi na myśl luksus. Jednakże projekty z motywem marmuru zazwyczaj występują w formie zaproszeń ślubnych białych. Jeśli szuka się jednak zaproszeń wykorzystujących motyw marmuru, ale w nieco innej kolorystyce, wybór jest zdecydowanie węższy – na szczęście w naszej ofercie znajdziecie zaskakujące i niezwykle eleganckie różowe zaproszenia ślubne Pudrowy Marmur.

Róż nie zawsze kojarzy się z klasyką i wytwornością – raczej z delikatnością i romantyzmem. Ale nasze różowe zaproszenia ślubne z marmurem mają to wszystko – są modne, unikatowe i mocno w trendzie, a jednocześnie bardzo klasyczne i gustowne. Sięgają po znane i lubiane motywy, ale ogrywają je w zupełnie nowy sposób. Różowy marmur jest równie elegancki i luksusowy co biały, a jednocześnie zdecydowanie bardziej energetyczny i z charakterem. Imitująca marmur grafika płynnie przechodzi z pudrowego różu w ciemniejsze odcienie, tworząc niezwykle wytworne połączenie. Na środku pozostawiono miejsce na białe tło, dzięki czemu wszystkie informacje na zaproszeniu są czytelne. Projekt dopełniliśmy klasycznym liternictwem, dzięki czemu zaproszenia tworzą harmonijną całość, która zadowoli nawet najbardziej wyszukane gusta.

Eleganckie zaproszenia ślubne pudrowy róż

Zaproszenia ślubne pudrowy róż mogą wydać się niektórym zbyt delikatne, ale ten projekt zaprzecza temu twierdzeniu, pokazując, że kolor ten potrafi być zarówno niezwykle elegancki, jak i z pazurem. Wykorzystanie pudrowego różu do stworzenia grafiki imitującej marmur nadała całości chłodnego wydźwięku, charakterystycznego dla naturalnego kamienia.

Zaproszenia ślubne różowe – eleganckie i z klasą

Zaproszenia ślubne różowe potrafią być niesamowicie eleganckie i nasze zaproszenia Pudrowy Marmur to udowadniają. Jeśli kochacie różowy, ale macie ochotę na coś innego niż kwiatowy bukiet, gorąco polecamy waszej uwadze te zaproszenia ślubne z motywem różowego marmuru.