Rubin i granat – Kwiatowe zaproszenia ślubne

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Rubin i granat

Księga gości

Dodatki Rubin i granat

Plan stołów

Zaproszenia ślubne w bordowe kwiaty – Rubin i Granat

Ciemne, szlachetne barwy, jak granatowy, bordowy bądź butelkowa zieleń, to idealny wybór dla osób, które szukają gustownych, eleganckich zaproszeń ślubnych. Jednakże niektórzy obawiają się zbyt ciemnego efektu. Dla nich przygotowaliśmy piękne i wyszukane zaproszenia ślubne bordowe i białe, Rubin i Granat.

Rubin i Granat to zaproszenia ślubne łączące białe tło z klasycznym kwiatowym motywem róż. Zastosowaliśmy do nich ciemne, szlachetne kolory – bordowy i granatowy, skąd nazwa zaproszeń ślubnych – Rubin i Granat. Całości dopełniają kwiaty w jaśniejszych barwach oraz delikatna zieleń listków. Kwiaty przypominają ręcznie malowany wzór, co nadaje całości delikatności. Róże zorganizowane zostały wokół eleganckiego heksagonu, wewnątrz którego umieściliśmy tekst zapisany eleganckim, minimalistycznym fontem. Wszystkie te elementy – dobór barw, motyw kwiatowy i geometryczny oraz liternictwo – tworzą razem elegancką całość.

Zaproszenia ślubne czerwone róże – absolutna klasyka

Zaproszenia ślubne w róże, a w szczególności w czerwone róże, to absolutna klasyka. Bukiet czerwonych róż to czytelny i piękny sposób na wyznanie swoich uczuć względem drugiej osoby. Nic więc dziwnego, że zaproszenia ślubne w czerwone róże są chętnie wybierane przez pary. Rubin i Granat to projekt dla osób, które wolą nieco ciemniejsze kolory i najchętniej sięgnęłyby po zaproszenia ślubne w bordowe róże.

Czerwone zaproszenia ślubne – eleganckie i pełne energii

Rubin i Granat to zaproszenia ślubne czerwone, w których dzieje się wiele, a zarazem nie za dużo. Efekt osiągnęliśmy między innymi dzięki wyborowi klasycznej bieli za tło oraz uporządkowaniu elementów kwiatowym z pomocą heksagonu. Soczyste barwy mają więc przestrzeń, aby rozkwitnąć w pełni i zachwycać was oraz waszych gości.