Skarby Jesieni – jesienne zaproszenia ślubne (na papierze kukurydzianym)

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

5,25 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Leśne paprocie

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Skarby Jesieni 2 - Dodatki weselne

Księga gości

Skarby jesieni - Księga gości

Plan stołów

Skarby jesieni - Plan stołów

Polska Złota Jesień potrafi mieć swój urok. Choć dzień jest już krótszy, promienie słońca wciąż grzeją w kark. Drzewa przystrajają złote i czerwone liście, a pod nogi spadają kasztany i żołędzie. Lasy pełne są skarbów – aromatycznych grzybów i czerwonej jarzębiny. Chłodniejsze wieczory spędzamy wtuleni w ciepły koc, trzymając w rękach kubek gorącej herbaty. Jeśli tak jak i my kochacie jesień i to właśnie tę porę wybraliście na swój ślub, to mamy dla was coś specjalnego – urocze i kolorowe zaproszenia ślubne Skarby Jesieni.

Zaproszenia ślubne leśne w jesiennej stylistyce

Kto powiedział, że ślub musi być latem? Coraz więcej par decyduje się na inne miesiące, niż tylko czerwiec, lipiec czy sierpień. Coraz większą popularnością cieszą się śluby jesienią. A na taką uroczystość warto odpowiednio zaprosić swoich gości. Niezwykły urok jesieni pozwolą uchwycić Wam nasze zaproszenia ślubne Skarby Jesieni. Te kwadratowe zaproszenia ślubne wykonane na kukurydzianym papierze to prawdziwe zaproszenia ślubne leśne, wypełnione pięknymi grafikami liści, gałązek, żołędzi, kasztanów i oczywiście grzybów. Same grafiki utrzymane są w charakterze bardzo dokładnych, szczegółowych szkiców wykonanych w monochromatycznej kolorystyce. Całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Sam papier ma kremowy, ciepły odcień, natomiast liście i inne jesienne skarby są pomarańczowe, brązowe i zielone. Jeśli więc szukacie zaproszeń ślubnych brązowych czy pomarańczowych, to idealny wybór.

Zaproszenia ślubne pełne jesiennych kolorów – brązowe, pomarańczowe, zielone

Nasze jesienne zaproszenia ślubne Jesienne Skarby to idealne rustykalne zaproszenia na ślub we wrześniu, październiku a nawet listopadzie. Jeśli więc chcecie oddać ducha przyjemnej, ciepłej jesieni i szukacie odpowiednich zaproszeń, koniecznie sprawdźcie Jesienne Skarby. Z pewnością zdobędą Wasze serca i oczarują – tak samo, jak i Waszych gości.