Słoneczniki – Rustykalne zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki ślubne Słoneczniki

Księga gości

księga Gości Słoneczniki

Plan stołów

Plan stołów Słoneczniki

Żółte zaproszenia ślubne ze słonecznikami

Żółty to kolor jasny, radosny, ciepły i pełen energii. Co, gdyby jego urok zamknąć w zaproszeniach ślubnych, a następnie przekazać go swoim gościom? Zaproszenia ślubne Słonecznik nastroją wszystkich pozytywnie do wspólnego świętowania waszego dnia!

Zaproszenia ślubne Słonecznik to kwadratowe, rozkładane zaproszenia zadrukowane dwustronnie. Składają się z dość ograniczonej i jasnej palety kolorystycznej, co czyni je niezwykle lekkimi. Na białym tle podziwiać możemy liczne, żółte słoneczniki o intensywnej barwie. Pozostałymi kolorami są zieleń (listki słoneczników) oraz czerń (środki słoneczników i font). Idealnie sprawdzą się jako zaproszenia ślubne na uroczystość wiosną lub latem.

Słoneczniki na zaproszeniu ślubnym w formie wianka

Wciąż utrzymująca się popularność rustykalnych ślubów i wesel sprawia, że także w naszej ofercie znajdziecie coraz więcej projektów rustykalnych zaproszeń ślubnych. Jednym z nieodłącznych elementów każdego rustykalnego ślubu jest wianek – czy to na głowie panny młodej, czy też w formie dekoracji. Słoneczniki to zaproszenia ślubne z wiankiem właśnie – a nawet dwoma, jednym na zewnątrz i jednym w środku. 

Rustykalne zaproszenia ślubne żółte – dla kogo?

Te rustykalne zaproszenia ślubne żółte to idealna propozycja dla osób szukających zaproszeń ślubnych kwiatowych w nieco mniej konwencjonalnej kolorystyce; dla wszystkich fanów jasnych, wesołych kolorów i przede wszystkim dla wszystkich fanów słoneczników. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych, z których wylewa się wręcz lato, z których docierają do twarzy promienie słoneczne i z których czuć słodki zapach letniego wieczoru spędzonego w otoczeniu słoneczników, to Słoneczniki są dla was!