Srebrne kropki – Delikatne zaproszenia biało-srebrne

Srebrne Kropki

Srebrne Kropki

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Srebrne Kropki Wklejka

FORMAT

110 x 150 mm + bilecik 110 x 75 mm

Cena

8,00 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: wklejek do kopert, planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Srebrne Kropki Dodatki

Księga gości

Srebrne Kropki Księga Gości

Plan stołów

Srebrne Kropki Plan Stołów

Minimalistyczne i błyszczące zaproszenia ślubne

Czy zaproszenia ślubne mogą być jednocześnie delikatne i minimalistyczne oraz wytworne i błyszczące? Mogą! Dowodem na to jest projekt zaproszenia ślubnego Srebrne Kropki. Prostotę osiągnięto poprzez wykorzystanie zaledwie dwóch kolorów – bieli i srebra – oraz poprzez ograniczenie elementów dekoracyjnych do absolutnego minimum w postaci rozsianych w “przypadkowy” sposób kropek. Natomiast wytworności całości nadaje wykorzystanie srebrnej folii, którą pokryte są kropki a także sam font, który występuje tutaj w dwóch odmianach, w tym w stylu wzorowanym na odręcznym piśmie. 

Zaproszenia ślubne srebrne – do czego pasują?

Srebrne kropki to zaproszenia ślubne białe ze srebrnym dodatkiem, które będą pasować do wielu kolorów. Biel jest uniwersalnym kolorem ślubnym, więc można spokojnie sparować go z innymi. Natomiast sięgając po zaproszenia ślubne srebrne, jak zaproszenia ślubne błyszczące Srebrne Kropki, warto postawić na srebrny także w innych elementach dekoracyjnych – świecznikach, wazonach, wstążkach. Srebrny będzie wspaniale współgrał z ciemniejszymi barwami, jak chociażby granatowy bądź butelkowozielony. 

Prostota i elegancja w biało-srebrnym wydaniu

Zaproszenia ślubne błyszczące nie muszą być bogato zdobione, aby sprawiać wrażenie eleganckich i wytwornych. Tak jest w przypadku Srebrnych Kropek. Jeśli szukacie minimalistycznych zaproszeń ślubnych w jasnej kolorystyce, ze srebrnym wykończeniem, to idealna propozycja dla Was.