Subtelne – prawdziwie delikatne zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Subtelne

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Dodatki weselne do zaproszenia Subtelne

Księga gości

Księga gości weselnych do zaproszenia Subtelne

Plan stołów

Plan stołów weselnych do zaproszenia Subtelne

Jasne i nowoczesne zaproszenia ślubne

Subtelne zaproszenia ślubne są przede wszystkim… subtelne. Kremowe, jasne tło, elegancki, czarny font wraz z dwoma dużymi inicjałami imion pełniącymi funkcję ozdobną, oraz delikatne gałązki z liśćmi w kolorze przygaszonej zieleni. To wszystko buduje subtelność zaproszeń ślubnych Subtelnych.

Coraz więcej osób poszukuje zaproszeń ślubnych, które będą eleganckie w nowoczesny, minimalistyczny sposób. Elegancja to coraz częściej ponadczasowe, klasyczne liternictwo, oszczędna forma i jakościowy papier ekologiczny (kukurydziany), a coraz rzadziej bogate zdobienia i liczne dekoracje. Subtelne to przykład na to, jak zaproszenia ślubne mogą mieć w sobie ten luksusowy charakter właśnie w subtelny sposób. To zaproszenia ślubne kremowe o ograniczonej palecie barw, które przypadną do gustu wszystkim szukającym prostej i eleganckiej propozycji. Jeśli myślicie o kremowych, jasnych zaproszeniach, Subtelne sprawdzą się idealnie.

Eleganckie zaproszenia ślubne w minimalistycznym wydaniu

Te nowoczesne zaproszenia ślubne idealnie sprawdzą się jako ślubna papeteria na wesele organizowane w dworku, pod eleganckim namiotem czy też w plenerze. Jeśli kochacie zieleń, a większość dekoracji ślubnych utrzymanych będzie w jasnej kolorystyce z dodatkiem zieleni, wybierzcie delikatne zaproszenia ślubne Subtelne.

 Subtelne – kremowe zaproszenia ślubne z zielonymi liśćmi

Delikatne, zielone listki to piękny element dekoracyjny, który z jednej strony ożywia całość, a z drugiej jest tak subtelnym i wyważonym dodatkiem, że w żaden sposób nie przytłacza całości. Zieleń liści jest przygaszona i o wielu tonacjach, dzięki czemu całość wypada niezwykle naturalnie.