Sukulenty – Biało-zielone zaproszenia ślubne

Sukulenty z wklejką

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Sukulenty Wyklejka

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Sukulenty

Księga gości

Księga Gości Sukulenty

Plan stołów

Rustykalne zaproszenia ślubne botaniczne Sukulenty

Coraz częściej pojawiają się na parapetach naszych domów i mieszkań, ale i na samych weselach, w formie drobnych upominków dla gości. My sukulenty, w towarzystwie innych roślin, umieściliśmy na zaproszeniach ślubnych. Sukulenty to idealna propozycja dla wszystkich, którzy szukają zaproszeń ślubnych botanicznych w oryginalnym wydaniu.

Zielone zaproszenia ślubne rustykalne często wypełnione są zielenią listków, gałązek, traw. Ale sukulenty nie są zbyt często na nich obecne. A to nie tylko rośliny piękne, ale także z ogromnym potencjałem. Sukulenty nie są zazwyczaj jedynie zielone, ale oferują znacznie szerszą paletę barw – od fioletów aż po róże. Tak też jest w przypadku naszych zaproszeń ślubnych botanicznych Sukulenty – choć są to przede wszystkim zaproszenia ślubne biało-zielone, to znajdziemy tam także fiolet i delikatny róż. Dzięki zastosowaniu efektu rozmytej akwareli, całość świetnie ze sobą współgra – przejścia między kolorami są delikatniejsze i bardziej naturalne, a projekt tworzy spójną całość. 

Zaproszenia ślubne biało-zielone w rustykalnym wydaniu

Nasze rustykalne zaproszenia ślubne Sukulenty pełne są cudownych okazów – eszewerii, kaktusów, ziół i jeżyn. Takie połączenie dość egzotycznych sukulentów z lokalnymi roślinami tworzy nieoczekiwanie uroczy miks. Jeśli szukacie zaproszeń ślubnych zielonych lub botanicznych w nietypowym wydaniu, to zaproszenia Sukulenty będą strzałem w dziesiątkę.

Zaproszenia ślubne Sukulenty – dla kogo?

Takie zaproszenia ślubne w zielone liście sprawdzą się w wielu sytuacjach – jeśli decydujecie się na wesele w stylu rustykalnym, jeśli waszym motywem przewodnim jest zieleń, zwłaszcza ta w przygaszonej wersji albo jeśli po prostu kochacie rośliny!