Suszone palmy – boho zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

5,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia ślubnego Suszone palmy

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Suszone palmy Dodatki weselne

Księga gości

Suszone palmy księga gości

Plan stołów

Suszone palmy Plan stołów

Zaproszenia ślubne biało-złote w boho klimatach

Biały piasek pod stopami, delikatne podmuchy ciepłego wiatru i szum ogromnych palmowych liści – tak można wyobrazić sobie idealny moment na tropikalnej wyspie. Jeśli chcecie podczas swojego wesela przenieść swoich gości w właśnie takie miejsce, zacznijcie od wyboru odpowiednich zaproszeń ślubnych, jak zaproszenia Suszone Palmy.

Klimaty boho od wielu sezonów święcą triumfy. Jednym z nieodłącznych elementów stylistyki w takim klimacie są bez wątpienia liście palmy. Tym razem możemy podziwiać je w nieco odmiennym wydaniu – zamiast żywej, energetycznej zieleni do czynienia mamy z delikatnym złotem suszonych liści (złoty kolor jest jedynie imitacją kolorystyczną). Suszone liście palmy coraz częściej pojawiają się w kwiaciarniach, razem z trawą pampasową, a także jako motyw we wzornictwie. Nic więc dziwnego, że w końcu trafiły na zaproszenia ślubne. Biało-złote zaproszenia ślubne Suszone Palmy to połączenie dwóch podstawowych kolorów – stanowiącej tło bieli oraz złota w różnorodnych odcieniach, od jasnych do ciemnych przebłysków, które składają się nie piękne, suszone liście. 

Biało-złote zaproszenia ślubne z palmami

Takie złote zaproszenia ślubne w palmy idealnie będą komponować się z naturalnymi kolorami, a więc kremami, beżami i brązami, ale także z oliwkową, przygaszoną zielenią i pastelowym pudrowym różem oraz oczywiście z bielą i złotem, które obecne są na tych zaproszeniach ślubnych boho. 

Boho zaproszenia z palmami – dla kogo?

Te biało-złote zaproszenia ślubne w palmy przede wszystkim przypadną do gustu wszystkim, którzy organizują ślub i wesele w klimatach boho oraz rustykalnym. Jeśli marzy wam się uroczystość pod namiotem, w plenerze albo na plaży, Suszone Palmy będą idealnym wyborem. Jeśli do dekoracji sali wybieracie takie rośliny jak trawa pampasowa czy liście palmy, również sięgnijcie po ten wzór.