Świat Magii – zaproszenia ślubne dla czarodziejów

FORMAT

1 dwustronnie zadrukowana kartka 118 x 168 + bilecik 118 x 84 mm

Cena

6,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.
Koszt dodatkowego bileciku wynosi 2,5 zł.
Koszt koperty z nadrukowanym herbem oraz dedykowanym lakiem w kolorze czerwonego wina – 5 zł.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Świat Magii

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Świat Magii - Dodatki weselne

Księga gości

Świat Magii - Księga gości

Plan stołów

Świat Magii - Plan stołów

Magiczne zaproszenia ślubne pełne czarów

Czy jako dzieci marzyliście o tej chwili, gdy sowa dostarczy Wam list ze znanej wszystkim czarodziejom i czarownicom Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie? Czy wyobrażaliście sobie, jak wsiadacie do Hogwart Expressu z Peronu 9 i 3/4, który zabierze Was do ukrytego pośród szkockich wzgórz zamku, w którym nauczycie się rzucać zaklęcia, warzyć eliksiry, bronić się przed zakusami czarnej magii, uprawiać magiczne rośliny czy opiekować się magicznymi stworzeniami? Dla wszystkich prawdziwym czarodziejów i czarownic przygotowaliśmy te magiczne zaproszenia ślubne. Pióra w dłoń, bowiem czas zaprosić Waszych gości na najbardziej magiczny ślub w historii!

List ze Szkoły Magii? Prawie!

Świat Magii to przepełnione magią zaproszenia na ślub, które nawiązują do słynnej na całym świecie serii książek i filmów o pewnym chłopcu z komórki pod schodami, który w dniu swoich jedenastych urodzin odkrywa, że jest czarodziejem – Harrym Potterze. Jeśli kochacie przygody jego i jego przyjaciół oraz wyczarowany przez autorkę J.K. Rowling świat, zachęcamy Was do sięgnięcia po te zaproszenia ślubne tematyczne w duchu czarów i magii. Na naszych zaproszeniach odnajdziecie znane z serii motywy – sowę trzymającą w szponach list, różdżki i fiolki, kociołek pełen tajemniczego eliksiru, słynny ekspres, latającą miotłę, zaczarowany, latający samochód, tiarę przydziału, mapę szkoły czy w końcu sam majestatyczny zamek. Całość utrzymana jest w kolorach ziemi – kremach, brązach, szarościach, zieleniach i zgaszonych pomarańczach, sprawiając, że nasze czarodziejskie zaproszenia ślubne Świat Magii mogą przywodzić na myśl stronice z starej księgi pełnej magicznej wiedzy. Same ilustracje wyglądają jakby namalowane akwarelami, co z kolei przywodzi na myśl piękne, dopracowane ilustracje z książek dla dzieci.

Zaczarujcie swoich gości wraz z zaproszeniami na ślub Świat Magii

Oczarujcie swoich gości i sięgnijcie po te tematyczne zaproszenia ślubne inspirowane światem Harry’ego Pottera. Jeśli kochacie historię pewnego czarodzieja w okularach i z blizną w kształcie błyskawicy na czole lub jeśli po prostu lubicie nawiązania do magii i świata czarodziejów, koniecznie rozważcie nasze zaproszenia na ślub Świat Magii. Jednak zamiast na lekcję, zaproście swoich gości na niezapomnianą, magiczną zabawę!