Miłosny tandem – biało-niebieskie zaproszenia ślubne z rowerem

Miłosny tandem z wklejką i kopertą

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Miłosny Tandem Wklejki

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Dodatki Miłosny Tandem

Księga gości

Plan stołów

Plan Stołów Miłosny Tandem

W tandemie raźniej – zaproszenia ślubne Tandem

W miłosnym tandemie będziecie mknąć wspólnie przez całe wasze życie. Choć klasyczny tandem przeznaczony jest tylko dla dwóch osób, dzięki zaproszeniom ślubnym Tandem zabierzecie w podróż wszystkich waszych bliskich. Ten tandem pomieści zdecydowanie więcej niż dwoje – ale tylko na ten jeden, wyjątkowy dzień!

Zaproszenia ślubne z rowerem tandem to kwadratowe zaproszenia ślubne utrzymane w lekkiej atmosferze. Centralnym elementem jest urocza grafika pary ubranej w ślubne stroje, mknącej przed siebie na rowerze typu tandem, a więc rowerze dla dwóch osób. Motyw roweru pojawia się także na tylnej okładce zaproszenia oraz wewnątrz, gdzie uzupełniają go białe balony przyczepione do roweru, Całość utrzymana jest w jasnej kolorystyce bieli i niebieskiego w stylu Tiffany Blue. To idealna propozycja dla par, które szukają zaproszeń ślubnych białych bądź zaproszeń ślubnych niebieskich z nietypowym, niezobowiązującym pomysłem.

Zaproszenia ślubne biało-niebieskie – nowoczesna klasyka

Choć zaproszenia ślubne białe to klasyka, to tutaj została ona potraktowana w nowoczesny wręcz sposób. Dodatek jasnoniebieskiego ożywił nieco całość. Charakteru projektowi dodaje z pewnością motyw przewodni, czyli rower tandem. To urocza i nieskomplikowana metafora małżeństwa jako wspólnej podróży. Dokąd ona zaprowadzi? Oby do samych dobrych rzeczy.

Zaproszenia ślubne rower – dla kogo?

Oczywiście dla fanów rowerów i to absolutnie wszystkich, nie tylko tandemów. Ale zaproszenia ślubne z rowerem znajdą zapewne więcej fanów. Przede wszystkim to urocze, utrzymane w jasnej kolorystyce zaproszenia ślubne z nietypowym motywem przewodnim. Jeśli więc macie dosyć klasycznych rozwiązań, zaproszenie ślubne Tandem jest dla was!