Tropikalne złoto. Tropikalne zaproszenia ślubne w bieli, zieleni i złocie

FORMAT

125 x 175 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)
Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro.

Cena

7,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Tropikalne Złoto Dodatki weselne

Księga gości

Plan stołów

Tropikalne Złoto Plan Stołów

Biało-złote zaproszenia ślubne z motywem tropikalnym

Biało-zielone zaproszenia ślubne Tropikalne Złoto to egzotyczna propozycja w eleganckim wydaniu. Przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają zaproszeń ślubnych botanicznych z tropikalnymi liśćmi i złotym, gustownym wykończeniem. Jeśli lubicie połączenie złota i zieleni i pragniecie wprowadzić swoich gości w klimat luksusowego kurortu na egzotycznej wyspie, to biało-złote zaproszenia ślubne Tropikalne Złoto są dla was.

Zaproszenia ślubne z liśćmi w złotej kopercie

Zaproszenia ślubne zielone z motywem liści czy kwiatów często z automatu uznawane są za zaproszenia w nurcie boho. Nie tym razem – Tropikalne Złoto to absolutnie eleganckie zaproszenia, które najlepiej będą czuły się w towarzystwie luksusowej uroczystości bogato dekorowanej złotymi dodatkami. Wyszukanego charakteru projektowi tych zaproszeń ślubnych ze złotym motywem nadaje przede wszystkim czarny romb, który znajduje się z przodu zaproszeń i na którego tle zapisane są imiona przyszłych małżonków. Złoto i czerń to jedno z ulubionych połączeń kolorystycznych producentów dóbr luksusowych i właśnie tak ma się nam kojarzyć – z przepychem i bogactwem. Nie jest to jednak przepych, któremu brakuje wyczucia i dobrego smaku. Całość uspokaja minimalizm wprowadzony za pomocą figur geometrycznych – wspomnianego już rombu z przodu oraz prostokątnego, złotego obrysu w środku. Zielone liście dodają tym zaproszeniom ślubnym geometrycznym koloru, wprowadzając intensywną zieleń. Całość prezentuje się wyszukanie i niezwykle energetycznie.

Tropikalne zaproszenia ślubne zielono-złote – dla kogo?

Przede wszystkim dla wszystkich, którzy szukają takich połączeń kolorystycznych – bieli, złota, zieleni i czerni – w luksusowym wydaniu. Jeśli lubicie klimaty tropikalne i motywy botaniczne, ale nie chcecie rezygnować z elegancji, Tropikalne Złoto jest właśnie dla was.