Wiosenne kwiaty

FORMAT

110 x 150 + bilecik 110 x 75 mm

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

wiosenne kwiaty - Dodatki weselne

Księga gości

wiosenne kwiaty - Księga gości

Plan stołów

wiosenne kwiaty - Plan stołów

Malowane dłonią dziecka zaproszenia ślubne Wiosenne Kwiaty

Wiosenne Kwiaty to naprawdę niestandardowe zaproszenia ślubne, zaprojektowane tak, aby imitowały dziecięce rysunki. Bezpretensjonalna radość i prostota tych zaproszeń sprawiają, że na twarzy absolutnie każdego gościa zagości uśmiech

Kwiatowe zaproszenia ślubne w kwiaty dla bezpretensjonalnych

Kolorowe zaproszenia ślubne Wiosenne Kwiaty powstały na kanwie oryginalnego pomysłu: co, gdyby zaprojektowanie i stworzenie zaproszeń oddać dziecku? Pomysł ten pogodziliśmy z graficznymi trendami i naszym wieloletnim doświadczeniem i tak właśnie otrzymaliśmy Wiosenne Kwiaty. Zaskakujące, świeże, zupełnie inne niż wszystkie. Takie właśnie są te zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym.

Na białym tle umieściliśmy proste, niewielkie grafiki kwiatów. Bazowymi kolorami są intensywny błękit i zieleń, a dopełnia całości letni, ciepły żółty. Prosty font na białym tle jest niezwykle czytelny. Cały projekt to kwintesencja prostolinijności, spontaniczności i naturalności. Jeśli cechy te przemawiają do Was i nie boicie się kolorów, te zaproszenia ślubne kolorowe są dla Was! Przewaga błękitu sprawia także, że to ciekawa propozycja dla par, które poszukują zaproszeń ślubnych niebieskich z kwiatami.

Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym inne niż wszystkie

Zaproszenia ślubne w kwiaty to niezwykle popularny motyw i w ofercie wielu sklepów znaleźć można ogromną liczbę projektów. Ale takich zaproszeń ślubnych kwiatowych jak nasze Wiosenne Kwiaty jest niewiele, jeśli nie wcale. Te kolorowe zaproszenia na ślub dedykujemy wszystkim, którzy pielęgnują w sobie dziecięcą radość.