Zimowe Gałązki – Niebiesko-białe zaproszenia ślubne

FORMAT

118 x 168 mm
(jedna dwustronnie zadrukowana karta)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Zaproszenia drukowane są na papierze kukurydzianym, który jest delikatnie kremowy i posiada w swojej strukturze miazgę owocową, która uwidacznia się ciemnymi plamkami.
Plamki na papierze oraz struktura nie jest widoczna w projektach wysyłanych do akceptacji.
Rozkład plamek nie jest równomierny i powtarzalny.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Zimowe Gałązki

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Ze względu na użyty w projekcie papier koszt dodatków wynosi 150% ceny podstawowej. (Nie dotyczy plakatu, księgi na płótnie, magnesów i wszelkich elementów, do których nie jest zastosowany papier CRUSH CORN).

Zimowe gałązki 2 - Dodatki weselne

Księga gości

zimowe Gałązki - Księga gości

Plan stołów

Zimowe Gałązki - Plan stołów

Delikatne zaproszenie ślubne z motywem niebieski Zimowe Gałązki

Choć wydawałoby się, że zimą wszystkie rośliny śpią pod grubą warstwą śniegu, pozbawione liści i kwiatów, to na naszych zaproszeniach Zimowe Gałązki prezentują się w pełnej krasie.

Zaproszenia ślubne niebieskie nie tylko na zimę

Zimowe Gałązki to niezwykle delikatne zaproszenia ślubne o niebieskiej kolorystyce. Na białym tle umieściliśmy minimalistyczne grafiki roślin – wyginające się lekko gałązki bogate w liście oraz kwiaty. Choć same rośliny mogłyby na myśl przywodzić wiosnę, a nie zimę, to tego chłodniejszego charakteru nadaje całemu projektowi kolorystyka. Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że Zimowe Gałązki są świetnymi zaproszeniami dla osób, które organizują ślub zimą, ale równie dobrze, mimo swojej nazwy, sprawdzą się wiosną i latem. 

Kwiatowe zaproszenia ślubne z motywem niebieskim takie jak Zimowe Gałązki pasować będą zdecydowanie do uroczystości w stylu rustykalnym, ale nie tylko. To dość uniwersalny projekt, także ze względu na dość ograniczoną liczbę elementów i kolorów. Dzięki temu całość wypada niezwykle uniwersalnie i przejrzyście, a sam tekst zaproszenia jest bardzo czytelny.

Niebieskie zaproszenia ślubne w liście i gałązki

Poszukujecie zaproszeń ślubnych w gałązki lub liście, ale niekoniecznie w zielonej kolorystyce? Zimowe Gałązki to odpowiedź na Waszą potrzebę. Te zaproszenia ślubne błękitne sprawdzą się idealnie, bez względu na to, czy Wasz ślub będzie równie zimowy, czy też nie, jak nazwa tych zaproszeń.