Zimowe piwonie – Kwiatowe zaproszenia ślubne zimowe z niebieskimi piwoniami

Zimowe piwonie zaproszenia ślubne

Zimowe piwonie zaproszenia ślubne

Zimowe piwonie zaproszenia ślubne

Wizualizacja projektu wklejki do koperty

Zimowe piwonie wklejki do kopert

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)
Zaproszenie nie jest uszlachetniane złotą folią (jest to jedynie imitacja kolorystyczna).

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Księga gości

Zimowe Piwonie Księga Gości

Plan stołów

Zimowe piwonie plan stołów

Nietypowe zaproszenia ślubne zimowe z motywem kwiatowym

Coraz więcej par decyduje się na zorganizowanie ślubu i wesela zimą. Za takim terminem przemawiają nie tylko niższe ceny czy większy wybór terminów, ale takżę niezaprzeczalne uroki zimowego pejzażu. Uzupełnijcie go nietypowymi zaproszeniami ślubnymi zimowymi z niebieskimi kwiatami, Zimowymi Piwoniami.

Dlaczego nietypowe? Zaproszenia ślubne zimowe kojarzą się najczęściej z płatkami śniegu, kryształkami lodu czy ośnieżonymi widokami. Zimowe piwonie nie od razu mogą skojarzyć się z zimą – brak tu śniegu czy lodu. Ale niebieski kolor bezsprzecznie kojarzy się z mroźniejszymi miesiącami. Piękne, niebieskie kwiaty, w tym piwonie, oraz listki w kilku odcieniach niebieskiego – od jaśniejszych błękitów aż po ciemniejsze granaty – tworzą piękną, zimową kompozycję. Całość uzupełnia delikatny font stylizowany na odręczne pismo w złotym kolorze oraz korespondująca z nią złota koperta. Złoty nadaje niebieskiej kompozycji nieco ciepła, ale także eleganckiego wydźwięku. 

Niebieskie piwonie? Czemu nie!

Piwonie to jedne z najpopularniejszych kwiatów na ślub, ale nie spotkamy ich raczej w naturze w niebieskim kolorze. Skoro nie w naturze, to może na zaproszeniach ślubnych – niebieskie kwiaty to idealne dopełnienie zarówno złotych, jak i srebrnych dekoracji. Motyw kwiatowym w zaproszeniach ślubnych jest dość powszechny, ale niebieskie kwiaty należą raczej do rzadkości. Nie ważne więc, czy szukacie stricte zaproszeń ślubnych zimowych, czy też po prostu zaproszeń ślubnych niebieskich – te Zimowe Piwonie sprawdzą się w obu sytuacjach.

Zaproszenia ślubne w niebieskie kwiaty w złotej kopercie

Elegancki ślub w zimowej, mroźnej scenerii wypełnionej skrzącym się na słońcu śniegiem, czy po prostu wesele z niebieskim jako motywem przewodnim? Zimowe Piwonie to niebieskie zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym, które dopasujecie do Własnych potrzeb.