Zimowy wianek – urocze zimowe zaproszenia ślubne

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

Cena

4,75 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do zaproszenia Zimowy wianek

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.

Zimowy wianek - Dodatki weselne

Księga gości

Zimowy wianek - Księga gości

Plan stołów

Zimowy wianek - Plan stołów

Zimowe zaproszenia ślubne z niebiesko-czerwonej kolorystyce

Jeśli marzycie o tym, aby zabrać waszych gości na zimowy spacer po lesie, to zaproszenia ślubne Zimowy Wianek sprawią, że poczujecie się jak na leśnej polanie otulonej kołderką białego puchu. 

Zaproszenia ślubne z wiankiem przede wszystkim kojarzą się z wiosennymi i letnimi kompozycjami pełnymi kolorowych kwiatów. Ale zimowe wianki potrafią być równie piękne i urzekające – zaproszenia ślubne ZImowy Wianek to najlepszy tego dowód. Na rozmytym, biało-niebieskim tle umieściliśmy bogaty, pełen elementów zimowy wianek. Znajdziecie w nim gałązki wiecznie zielonych iglaków, czerwony ostrokrzew oraz dorodne, brązowe szyszki. Całości dopełniają wizerunki sikorek z czerwonymi brzuszkami, idealnie komponujące się z owocami ostrokrzewu. Te zimowe zaproszenia ślubne leśne przywodzą na myśl najwspanialsze wspomnienia z czasów pełnych skrzypiącego pod stopami śniegu. 

Zimowe zaproszenia ślubne w leśnym wydaniu

Zaproszenia ślubne zimowe mogą przez niektórych być uznane za nieco chłodne. Wynika to oczywiście z zastosowanej kolorystyki – popularne są biele, błękity i srebrne dodatki. Ale Zimowy Wianek to zaproszenia ślubne niebieskie pełne ciepła i uroku. Zawdzięczają to zarówno czerwonym dodatkom, ale także ogólnemu nastrojowi bijącemu z zaproszeń. To także świetny wybór dla osób, które szukają czerwonych zaproszeń ślubnych w zimowej stylistyce.

Zaproszenia ślubne z wiankiem także na zimę!

Wieszane na drzwiach lub układane na stołach wianki to piękna zimowa tradycja. Teraz może towarzyszyć wam także na zaproszeniach ślubnych. Jeśli decydujecie się na ślub zimą i szukacie odpowiednich zaproszeń ślubnych, koniecznie rozważcie Zimowy Wianek.