Złote liście. Delikatne i eleganckie zaproszenia ślubne z motywem liści

FORMAT

147 x 147 mm (po złożeniu)

(Możliwa zamiana uszlachetnienia na miedź lub srebro).

Cena

8,50 zł

Minimum zamówienia: 30 sztuk.

Cennik kopert pasujących do zaproszenia.
Koperty oraz wklejki do kopert nie są wliczone w cenę zaproszenia.

W celu uzyskania cen dodatków do powyższego zaproszenia prosimy zapoznać się z naszym cennikiem.
Koszt personalizacji zaproszeń: 0,35 zł za sztukę.

Przykładowe projekty dodatków do projektu Złote liście

Cennik poszczególnych elementów znajduje się w zakładce CENNIK (DODATKI).
Poniższe projekty są jedynie wizualizacjami – finalny druk może odbiegać kolorystycznie od poniższych ilustracji.
W przypadku projektów z uszlachetnieniem (takich jak ten) niemożliwe jest pokrycie błyszczącą folią następujących produktów: planu stołów, etykiety na butelki, księgi Gości oraz magnesów.

Dodatki weselne do zaproszenia ślubnego Złote liście

Księga gości

Księga gości do zaproszenia Złote liście

Plan stołów

Plan stołów do zaproszenia ślubnego Złote liście

Biało-zielone zaproszenia ślubne w złotej kopercie

Choć elegancja wielu osobom kojarzy się z przepychem, to w naszym sklepie znaleźć można eleganckie zaproszenia ślubne o delikatnym, wysmakowanym charakterze. Takie właśnie są zielono-złote zaproszenia ślubne Złote Liście.

Delikatne zaproszenia ślubne Złote Liście składają się z tła w kolorze złamanej bieli, wzoru zielonych liści i złota, które wykorzystano do ozdobienia liternictwa i grafiki. Do kompletu możesz domówić (dodatkowo płatne) także złotą kopertę, której wewnętrzna strona została ozdobiona tym samym wzorem zielonych liści w postaci wklejki. To świetny wybór dla osób, które szukają biało-zielonych zaproszeń ślubnych albo złoto-zielonych zaproszeń ślubnych.

Eleganckie i minimalistyczne – zaproszenia Złote Liście

Zaproszenia ślubne zielone cieszą się obecnie ogromną popularnością, a to za sprawą mody na wzory z wykorzystaniem motywów roślinnych. Zaproszenia ślubne liście to świetny wybór dla tych, którzy zamiast wielobarwnych, bogatych kwiatów wolą coś delikatniejszego. Minimalistyczne zaproszenia ślubne Złote Liście świetnie spełnią to zadania.

Złoto – delikatny ornament na zaproszeniu

Choć Złote Liście można spokojnie zaklasyfikować jako zielone zaproszenia, nie można zapominać, że jedną z głównych ról w przypadku tego modelu gra złoto. Te delikatne zaproszenia ślubne nie tylko wykorzystują złoty kolor do dekoracji liter i grafiki, ale w całości uszlachetnione są błyszczącą złotą folią. Dzięki temu nabierają niezwykle eleganckiego sznytu, bez popadania w przesadę.