Iskierki miłości – zimne ognie dla Gości weselnych

Personalizowane zawieszki na zimne ognie to wyjątkowy dodatek weselny, dzięki któremu stworzycie czarującą atrakcję. Każdy moment wesela wydaje się być idealny, aby je wykorzystać – pierwszy taniec, krojenie tortu czy sesja zdjęciowa pod gwieździstym niebem. Zimne ognie nie tylko będą się magicznie prezentować na zdjęciach, ale również utrwalą się w sercach gości jako ogień, który rozpala piękne wspomnienia. Doskonale spełnią się także w charakterze prezentu dla gości. Iskierki miłości – drobiazg, który potrafi wzbudzić wielkie emocje i zbudować niepowtarzalny klimat.

Na zawieszkach nadrukujemy Wasze imiona, datę ślubu i dokładną godzinę, o której goście mają podpalić zimne ognie. Tak przygotowany dodatek możecie ułożyć obok talerzy gości lub umieścić w ozdobnym pudełku.

Zawieszka posiada dwie okrągłe dziurki na górze i na dole, przez które przechodzą pałeczki zimnych ogni. Projekt zawieszek możecie dostosować do wyglądu zaproszeń i innych weselnych dodatków. Aby stworzyć kompletny zestaw do zimnych ogni możecie dobrać personalizowane pudełko zapałek (dodatkowo płatne).

Koszt etykiet na zimne ognie to 1,50 zł (5 x 9 cm) oraz 1,90 zł (6 x 12 cm) za sztukę.

Minimum zamówienia etykiet: 30 szt.

Koszt zapałek z personalizowaną naklejką do samodzielnego naklejenia w formacie 55 x 25 x 7 mm to 1,90 zł za sztukę.

Minimum zamówienia zapałek: 30 szt.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.