Bańki mydlane na wesele – uroczy dodatek

Niewielkie dodatki weselne pozwolą Wam umilić zabawę gościom i jednocześnie nadać jej niezwykłego uroku. Tak właśnie jest w przypadku spersonalizowanych baniek mydlanych. Coraz więcej par decyduje się na bańki mydlane na ślub. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jest to niedrogi gadżet, który potrafi nadać weselnej oprawie wyjątkowego charakteru. Bańki mydlane na ślubie świetnie prezentują się także na zdjęciach, dzięki czemu cudowne wspomnienia pozostaną z Wami na zawsze.

Minimalna liczba sztuk w zamówieniu to 50. Koszt jednej bańki mydlanej na wesele to 3 zł. 

Bańki mydlane dla gości weselnych

Bańki mydlane na wesele możecie rozdać swoim gościom. Będzie to zarówno miły prezent, który mogą zachować na później, jak i dodatkowa atrakcja, która rozbawi nie tylko dzieci. Poproście swoich gości o wykorzystanie baniek mydlanych weselnych podczas imprezy i cieszcie się z udanych zdjęć.

Spersonalizowane bańki mydlane dla gości weselnych w naszym wykonaniu to poręczne i urocze pojemniki z naklejką o wymiarach 75 x 40 mm do własnego naklejenia. Naklejka baniek mydlanych na wesele może być spójna zarówno z którymś z naszych gotowych projektów zaproszeń ślubnych, jak i z wcześniej wykonanym dla Was indywidualnym projektem.

Obecnie bańki dostępne są wyłącznie w wersji białej.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Bańki mydlane z naklejką