Pudełka na koperty ślubne – eleganckie i praktyczne

Czas tradycyjnych prezentów ślubnych już raczej minął. Dzisiaj Młodzi zdecydowanie wolą otrzymywać w prezencie gotówkę. Jest to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie. Taki prezent wręcza się w kopercie, ale co z nimi zrobić, aby nie trzymać ich w dłoniach w trakcie odbierania życzeń? Młode Pary decydują się na różne rozwiązania, jednym z nich jest pudełko na koperty.

Ślub i wesele to między innymi prezenty, a trzeba w odpowiedni sposób przechowywać. Zanim koperty od gości zostaną umieszczone w sejfie, trafiają do pudełka na koperty. Weselne pudełko na koperty trzyma zazwyczaj podczas składania życzeń jeden ze świadków. Pozwala ono na wygodne zbieranie kopert. Użycie pudełka na koperty ślubne zamiast na przykład koszyka, daje nam pewność, że w drodze do sejfu nie zginie nam ani jedna koperta.

Pudełko na koperty rustykalne, glamour, boho – jakie tylko chcecie!

Pudełka na koperty na wesele w naszym sklepie dostępne są w wielu różnych wariantach – oferujemy pudełka na koperty rustykalne, glamour, boho, klasyczne, eleganckie, minimalistyczne i wiele innych. Wykonujemy pudełka na koperty ślubne spójne z dostępnymi w naszej ofercie zaproszeniami ślubnymi jak i tworzymy zupełnie nowe, personalizowane projekty. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze pudełka na koperty na ślub tworzą spójną całość z pozostałymi dodatkami ślubnymi, powierzcie całość w nasze ręce.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Pudełko na koperty

Koszt pudełka na koperty wraz z kartką naklejoną na front pudełka to 49 zł za sztukę w przypadku braku uszlachetnienia błyszczącą folią oraz 55 zł w przypadku wykonania uszlachetnienia np. złotą folią.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 56,25 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 57,25 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 57,75 zł.

Wymiary pudełka to 24 x 24 x 25 cm (szer. x gł. x wysokość.)
Pudełko do złożenia we własnym zakresie (z naklejoną przez nas kartką).
Pudełko wykonane z tektury mikrofali: 480 g/m2, powlekanej białej (błyszczącej).