Magnesy i przypinki dla gości weselnych

Magnesy ślubne i przypinki dla gości weselnych to dla części przyszłych małżonków nadal nowość, jeśli chodzi o dodatki weselne. A szkoda, bowiem to niewielkie elementy, które świetnie sprawdzą się zarówno na weselu a także już po nim, w formie pamiątkowych upominków.

Magnesy ślubne – niewielkie, ale robią wrażenie

Magnesy na wesele dla gości to piękna, ale i praktyczna pamiątka. W naszej ofercie znajdziecie zarówno klasyczne magnesy na ślub, które goście mogą umieścić chociażby na lodówce, jak i nieco rozbudowaną wersję w formie magnesów weselnych dla gości z wbudowanym otwieraczem do butelek. Dzięki temu wasz weselnych prezent nabierze praktyczności, a goście przyjmą go nie tylko z grzeczności, ale ze szczerą chęcią, wiedząc, że taki magnes ślubny z pewnością nieraz im posłuży.

Przypinki weselne – weselny gadżet i świetna pamiątka

Ale nie musicie ograniczać się jedynie do magnesów dla gości weselnych, bo w naszej ofercie znajdziecie również przypinki ślubne dla gości. Co prawda prawdopodobieństwo, że wasi goście będą ubierać przypinki weselne także na co dzień, jest niewielkie, ale z całą pewnością wszyscy z chęcią założą je w dniu uroczystości. Przypinki na ślub możecie rozdać jeszcze przed kościołem albo na początku imprezy weselnej. Ułóżcie przypinki dla gości przy ich talerzach albo ustawcie przy wejściu koszyk z przypinkami na wesele

Personalizowane magnesy i przypinki na wesele

Zarówno przypinki dla gości weselnych, jak i magnesy ślubne oferujemy w spersonalizowanej formie, dzięki czemu zarówno Wasze zaproszenia ślubne, jak i inne dodatki weselne, są ze sobą spójne.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Ceny

Okrągłe magnesy o średnicy 58 mm: 5 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Woreczki foliowych z białymi kropkami (widocznych na powyższym zdjęciu): 45 gr za sztukę.

Okrągłe przypinki o średnicy 59 mm: 4 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Okrągłe magnesy z otwieraczem do butelek o średnicy 56 mm: 6 zł za sztukę (minimalna ilość: 50 sztuk).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na magnesach (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Magnesy i woreczki do magnesów