Personalizowane pudełka na ciasto weselne – miły upominek dla gości

Jednym z ważniejszych elementów imprezy weselnej jest jedzenie – powinno być smaczne, syte i w takiej ilości, aby wszyscy goście byli zadowoleni. Chęć dobrego, a więc bogatego ugoszczenia biesiadników jest mocno związana z polską tradycją i obyczajem. Niestety, czasem okazuje się, że weselnego jedzenia jest zbyt wiele. Część zostanie oczywiście zabrana przez nowożeńców i ich najbliższą rodzinę. Ale czasem to nie wystarczy. Warto więc zaopatrzyć się w pudełka na ciasto weselne i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ciasta z jednej strony nie są zazwyczaj najpopularniejszym jedzeniem na weselu, ale z drugiej strony nie może ich zabraknąć. Z tego powodu po imprezie to właśnie słodkości zostaje najwięcej. Zamiast próbować samemu je zjeść, warto wykorzystać pudełka na ciasto ślubne i rozdać je swoim gościom, gdy Ci będą już wychodzić. Opakowania na ciasto pozwolą wam rozdać jedzenie, które mogłoby się zmarnować a jednocześnie będą miłą formą upominku. Nasze pudełka dla gości weselnych z ciastem na pewno Wam w tym pomogą.

Opakowania na ciasto weselne personalizowane – dokładnie takie, jakie chcecie

Oferujemy zaprojektowanie i wykonanie pudełek na ciasto personalizowanych – mamy w ofercie pudełka na ciasto rustykalne, białe i wiele więcej. Możecie wybrać jeden z naszych gotowych projektów lub poprosić o wykonanie nowego. Jeśli oprócz opakowania na ciasto zamawiacie u nas zaproszenia ślubne i inne dodatki weselne, zatroszczymy się o to, aby wszystkie były spójne. Nasze pudełka na ciasto weselne z imionami pomogą Wam zadbać o to, aby jak najmniej jedzenie zmarnowało się, a jednocześnie stanowić będa miły upominem dla Waszych gości weselnych.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Koszt zaprojektowania (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) i produkcji pudełek na ciasto wraz z naklejką na front pudełka to 3,75 zł za sztukę.

Wymiary pudełka to 19 x 9 x 14 cm (szer. x wys. x gł.), wysokość z uchwytem: 14,5 cm.
W zestawie podkładka usztywniająca dno.
Pudełka do złożenia oraz naklejki do naklejenia we własnym zakresie.

Do wyboru pudełka w kolorze białym lub z papieru ekologicznego (prosimy o wskazanie wybranego rodzaju z zamówieniu – przy braku wskazania wysyłamy wersję białą).

Minimum zamówienia: 20 sztuk.

Pudełka na ciasto dla Gości