Zaproszenia ślubne zielone – nieustający hit

Marzy wam się ślub w cieniu palm? A może uroczystość na plaży w tle zachodzącego słońca? Jeśli kochacie egzotyczne klimaty, ale wesele urządzacie jednak lokalnie, zadbajcie o odpowiedni wystrój i dekoracje, które przeniosą waszych gości na daleką wyspę. Pierwszym krokiem w tym kierunku jest zadbanie o zaproszenia ślubne tropikalne. Co je charakteryzuje?

Zaproszenia tropikalne to część znacznie większego trendu na zaproszenia ślubne zielone i botaniczne. Roślinne motywy, czy to pod postacią kwiatów czy liści, występują w wielu wariantach. Zielone zaproszenia o tropikalnym charakterze będą przede wszystkim charakteryzowały się doborem odpowiednio egzotycznych gatunków. Jednym z najpopularniejszych są oczywiście liście monstery, ale zaproszenia tropikalne oferują znacznie więcej – liście palm, orchidee, strelicje i inne kolorowe okazy, wszystkie o energetycznych, nasyconych barwach. To kolejna cecha zaproszeń ślubnych tropikalnych – żywe kolory wyraźnie odcinające się od bardzo jasnego (białego lub kremowego) lub bardzo ciemnego tła. Dzięki kontrastowi całość nabiera dynamicznego wydźwięku. Dodatkowo zaproszenia tropikalne często łączone są z innym popularnym motywem zaproszeń ślubnych – geometrycznymi figurami, zazwyczaj pokrytymi złotą folią, która świetnie współgra z bogatą paletą barw całości.

Jak dobrać zaproszenia ślubne botaniczne

Kolorowe i zielone zaproszenia ślubne pozwalają na sporą swobodę. Odznaczają się ogromną różnorodnością – wśród egzotycznych propozycji znajdziecie zaproszenia ślubne zielone, także z motywem liści monstery, ale również wielokolorowe zaproszenia ślubne botaniczne. Nie zabraknie delikatniejszych propozycji o pastelowej palecie barw. Dzięki temu będzie mogli znaleźć zaproszenia tropikalne dokładnie odpowiadające waszej koncepcji, pasujące do reszty dekoracji, kolorystyki i wybranych przez was kwiatów.

Zaproszenia tropikalne – nie tylko liście monstery!

Choć wśród tropikalnych zaproszeń ślubnych liście, zwłaszcza monstery, grają ważną rolę, nie zapominajcie o wielokolorowych kwiatach oraz o bardziej delikatnych propozycjach. Jeśli interesują was zaproszenia ślubne tropikalne, ale szukacie czegoś innego, niż zielone zaproszenia, tropikalne propozycje wciąż są dla was!