Usadzenie gości weselnych – nie takie łatwe

Usadzanie gości weselnych to prawdziwe wyzwanie – kto się z kim zna i lubi? Kogo posadzić bliżej Państwa Młodych, a kogo nieco dalej? Gdzie powinny siedzieć dzieci? Usadzanie gości na weselu potrafi skomplikować się tym bardziej, jeśli wybraliśmy okrągłe stoły albo zaprosiliśmy osoby, które za sobą nie przepadają. Odgórne rozmieszczenie gości weselnych jest w takich sytuacjach absolutną koniecznością. Inaczej na sali zaroi się od pustych miejsc i osób, które nie wiedzą, gdzie mają usiąść. Z pomocą przychodzą plany stołów na wesele.

Plany stołów weselnych nie tylko pomagają w unikaniu takich nieprzyjemnych sytuacji, ale także znacznie usprawniają sadzanie gości i pozwalają płynnie przejść do podawania pierwszych dań. Tablica z rozmieszczeniem gości wskaże kto gdzie siedzi i nie pozostawia miejsca na niepotrzebne dyskusje i przesadzanie się.

Plany stołów na wesele – gdzie je ustawić?

Tablica weselna z rozmieszczeniem gości powinna zostać ustawiona niedaleko wejścia do budynku, jeszcze przed wejściem na salę, gdzie goście będą siedzieć. Powinna być od razu widoczna – ustawiona w reprezentatywnym miejscu i niczym nieprzysłonięta, aby każdy gość od razu ją zauważył. Plany stołów na wesele nie mogą być także zbyt małe, aby każdy od razu rozpoznał, gdzie znajduje się jego/jej stolik i krzesło.

Plan stołów weselnych w Waszym stylu

Usadzenie gości przy stole na etapie planowania potrafi być męczące – całą resztę pozostawcie więc nam. Wykonamy tablicę z usadzeniem gości w dokładnie takim stylu, jakim chcecie. Jeśli oprócz planu stołu weselnego zamawiacie u nas inne dodatki ślubne, dopilnujemy, aby plansza stanowiła z nimi spójną całość.

Ze względu na duży format wydruku, niemożliwe jest wykonanie plakatów na papierze eko jak również uszlachetnienie druku błyszczącymi foliami np. złotem, srebrem lub miedzią. W tym przypadku proponujemy rozważenie możliwości wydrukowania osobnych kartek dla każdego stołu, które mogą zostać naklejone np. na lustro.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Plan stołów weselnych

Plakat drukowany

Koszt zaprojektowania i wydrukowania plakatu na wysokiej jakości papierze:

  • o wymiarach 50 x 70 cm wynosi 125 zł za sztukę,
  • o wymiarach 100 x 70 cm wynosi 145 zł za sztukę,

Plakat prezentuje usadzenie gości przy stołach z danym numerem.
W przypadku przedstawienia rzeczywistego rzutu sali wraz z układem stołów i usadzeniem gości lub wykonania planu w formie alfabetycznego spisu doliczany jest koszt 35 zł.

W cenie zawarte jest wykonanie projektu (w koncepcji spójnej z jednym z projektów zaproszeń znajdujących się na stronie slubipapier.pl lub z wcześniej wykonanym projektem indywidualnym) oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na plakacie przy odpowiednich numerach stołów.

Istnieje możliwość wykonania planu stołów na osobnych kartkach – proszę w zamówieniu wybrać dowolny format planu i w innych uwagach opisać ilość kartek i ich format – takie kartki podlegają indywidualnej wycenie.

UWAGA: Cena nie obejmuje ramy do oprawy plakatu, koniecznej aby ustawić plakat na sztaludze przed wejściem do sali weselnej. W przypadku odbioru w Poznaniu możliwe jest podklejenie na piankę PCV w cenie 50 zł.