Winietki ślubne na stół – obowiązkowy element wystroju

Obowiązkowym punktem organizacji każdego wesela jest ustalenie kto gdzie będzie siedzieć. Jeśli tego nie dopilnujemy, między gośćmi zostaną wolne miejsca  cały proces szukania miejsc potrwa znacznie dłużej, w efekcie czego nikt nie będzie zadowolony. Aby więc oznaczyć miejsca przypisane konkretnym gościom, skorzystać możecie z winietek ślubnych. Winietki na stół to obowiązkowy element wystroju każdej sali weselnej. Winietki na ślub to nie tylko praktyczny dodatek, ale także pamiątka dla wielu gości, którzy zabierają ze sobą winietki weselne ze swoimi imionami. Winietki na stół weselne dostępne są u nas zarówno w formie wolnostojącej, jak i z podstawką.

Winietki Wizytówki

Winietki na stół – stojące

Winietki stojące to najprostsza forma winietek na wesele, w które możecie się zaopatrzyć. To złożony na pół kartonik, który przed samym weselem warto przygnieść czymś ciężkim, aby winietki ślubne nie rozjeżdżały się.

Koszt zaprojektowania i wydrukowania winietki wynosi 1,50 zł (2,25 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią) za sztukę.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 3,5 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 4,5 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 5 zł.

Cena obejmuje zaprojektowanie i wydrukowanie stojących winietek o układzie poziomym (10,5 x 5 cm po złożeniu) na papierze kredowym mat 350 g oraz personalizacja, czyli wypisanie nazwisk gości na winietkach.

WAŻNE: na kilka godzin przed postawieniem winietek na stoły należy je złożyć i przygnieść czymś ciężkim (np. książkami), żeby winietki prawidłowo stały na stole.

Minimalna ilość zamówienia 20 sztuk.

Winietki weselne w każdym stylu – winietki rustykalne, złote, glamour

Nie tylko podstawki robią różnicę – oferujemy między innymi winietki złote pokryte uszlachetniającą folią, Takie winietki na stół złote to idealne winietki ślubne glamour. Oferujemy personalizowane projekty winietek na stół – można wybrać zarówno spójne zaproszenia i winietki na ślub z naszych gotowych projektów, jak i zamówić całkowicie oryginalne winietki ślubne według własnego projektu.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Winietki z podstawkami

Obo winietek stojących, drugą formą dostępną na naszej stronie są winietki na stół z podstawką. W takiej formie winietka ślubna wykonana jest z pojedynczego kartonika umieszczonego na stojaku – metalowym (w formie serca bądź trójkąta) lub drewnianym. Winietka weselna ze złotym bądź srebrnym stojakiem wykorzystać można jako winietkę ślubną glamour. Jeśli pragniecie otrzymać winietki rustykalne, wybierzcie podstawkę drewnianą.

Koszt winietek w formacie 105 x 60 mm wraz z podstawką / stojaczkiem to 3 zł za sztukę (3,75 zł z uszlachetnieniem np. złotą folią).

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 5 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 6 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 6,5 zł.

Stojaczki do wyboru: serca (złote, srebrne, różowe złoto), trójkąty złote, podstawki drewniane.

Stojaczki na winietki weselne