Drewniana podstawka na obrączki – nie tylko na rustykalny ślub

Podstawki na obrączki to niewielki dodatek ślubny, który pozwoli na piękne zaprezentowanie jednego z najważniejszego symbolu waszego związku – ślubnych obrączek.

Obrączki, według zwyczaju, podczas ślubu podaje świadek. Aby nie podawał ich po prostu na dłoni, warto zainwestować w podstawki pod obrączki. Mogą występować w najróżniejszych formach, ale w ostatnich kilku latach ogromną popularność zdobyły drewniane podstawki pod obrączki. Ma to oczywiście związek z popularyzacją wesel w stylu rustykalnym bądź boho, ale podstawki z drewna sprawdzą się także w wielu innych aranżacjach. Jeśli więc szukacie podstawki pod obrączki, podstawka z drewna może okazać się trafionym strzałem

Podstawka z drewna – naturalna i elegancka

Nasze podstawki na obrączki wykonane są z naturalnego drewna. Jest to lity kawałek brzozy, a więc drewna o białej korze, co idealnie wpisuje się w ślubną atmosferę. Drewniana podstawka na obrączka ma kształt walca,  średnicę ok. 6 cm i wysokość ok. 4 cm. Podstawka posiada wgłębienia na obrączki (potrzebna więc będzie informacja o średnicy i szerokości obrączek, aby dopasować otwory do ich rozmiaru). Taka podstawka na obrączki z naturalnego drewna świetnie prezentuje się zarówno samodzielnie, jak i w otoczeniu innych dekoracji – mchu, bluszczu, kwiatów.

Koszt drewnianej podstawki na obrączki to 15 zł.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Podstawka na obrączki