Geekowskie zaproszenia ślubne inspirowane filmami, grami, serialami i książkami

Kiedy myślisz o zaproszeniach ślubnych, zapewne widzisz elegancką papeterię, kwiatowe motywy, błyszczące dodatki, wyszukaną kaligrafię… Ale co w sytuacji, gdy nie do końca odpowiadają Ci klasyczne propozycje? Na szczęście na rynku dostępnych jest coraz więcej oryginalnych, nietypowych zaproszeń ślubnych, które garściami czerpią z motywów filmowych, seriali, gier czy książek. Jeśli szukasz oryginalnych zaproszeń ślubnych dla geeków i nerdów, to swoje poszukiwania możesz zakończyć.

Nerdowskie zaproszenia ślubne – czy wypada wybrać nietypowe zaproszenia ślubne?

Niektórzy stwierdzą, że to po prostu nie wypada. Może rzeczywiście takie nietypowe zaproszenia ślubne geekowskie jeszcze 10 lat temu byłyby szokiem dla gości. Dzisiaj coraz częściej pary odchodzą od standardowych rozwiązań i szukają czegoś nietypowego, ale także związanego z ich zainteresowaniami czy charakterem. Zaproszenia ślubne niestandardowe mogą być nieoczywistym dodatkiem do klasycznej uroczystości, ale także uzupełnieniem tematycznej imprezy. Takie wesela są coraz popularniejsze. Zaproś swoich gości do swojego ukochanego fikcyjnego świata za pomocą zaproszeń ślubnych inspirowanych serialami, filmami, grami i książkami.

Nietypowe zaproszenia ślubne – dla kogo?

Zaproszenia ślubne dla nerdów to nietypowy wybór, ale nie tak szokujący jak kiedyś. Nie musisz być „największym fanem”, aby sięgnąć po zaproszenia ślubne geekowskie. Nie musisz decydować się od razu na tematyczne wesele. Może to być jedynie oryginalny dodatek. Zaproszenia ślubne dla geeków to idealny wybór dla osób, które mają dystans do siebie i nawet do tak ważnej i podniosłej uroczystości jak ślub potrafią podejść z humorem. A ten bardzo często się w takich okolicznościach przydaje.