Prośba o błogosławieństwo – co musicie wiedzieć?

Rodzice to jedni z najważniejszych gości, jakich będziecie gościć na Waszym ślubie. Jednym z tradycyjnych elementów każdego wesela jest błogosławieństwo, jakie Para Młoda otrzymuje od swoich rodziców. Zazwyczaj odbywa się to w domu któregoś z Państwa Młodych, ale nawet w przypadku zmiany formy, sens pozostaje ten sam – błogosławieństwo rodziców przynieść ma szczęście przyszłym małżonkom.

Pudełko z prośbą o błogosławieństwo

Jeśli chcecie, aby Wasza prośba o błogosławieństwo stała się także miłym dla rodziców momentem, który zapamiętają do końca życia, sięgnijcie po pudełko z prośbą o błogosławieństwo. Eleganckie pudełko z prośbą o błogosławieństwo nie tylko z pewnością wzruszy rodziców, ale stanowić będzie także uroczą pamiątkę po tak cudownym momencie.

Prośba o błogosławieństwo

Pudełko z prośbą o świadkowanie

Jednakże takie pudełko może zostać wykorzystane także w inny sposób – jako pudełko z prośbą o świadkowanie dla świadka bądź świadkowej. Chociaż wiele zadaje pytanie z prośbą o świadkowanie podczas rozmowy, niektórzy pragną nadać temu momentowi specjalnego charakteru. Jeśli chcecie, aby Wasi świadkowie poczuli, jak ważny jest to dla Was i dla nich moment, zamówcie pudełko z prośbą o świadkowanie. Będzie to także fantastyczna pamiątka – taka prośba o świadkowanie nigdy nie zostanie zapomniana.

Koszt pudełka z zaproszeniem/prośbą wraz z wklejonymi 2 kartkami wewnątrz pudełka (format kartek: 130 x 156 mm) to 35 zł za sztukę.

Pudełko nie zawiera żadnych zdobień/grawerów na górze.

Pudełko można zamówić TUTAJ

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.