Zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym – nieustannie w modzie

Zaproszenia na ślub i kwiaty – to dwa elementy, które zdają się być nierozerwalne. Nie tylko wręczamy je wspólnie parze młodej (choć coraz częściej kwiaty zastępowane są przez wino bądź inne drobiazgi), ale też kwiaty są popularnym motywem zaproszeń ślubnych. Kwiaty jako element zaproszeń mogą wydawać się niektórym osobom banałem, ale prawda jest taka, że różnorodność zaproszeń ślubnych z motywem kwiatowym jest ogromna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Które zaproszenia ślubne kwiatowe są najpopularniejsze?

Zaproszenia ślubne kwiatowe – w najróżniejszych stylach

Choć zaproszenia ślubne w kwiaty dostępne są w wielu różnych wariantach, niektóre z nich są nieco bardziej popularne i częściej na nie trafisz. Tym bardziej, że zaproszenia ślubne botaniczne są obecnie jednym z wiodących trendów. Nie tylko kwiaty, ale także motyw liści i gałęzi opanowały zaproszenia ślubne.

Zaproszenia ślubne piwonie i eustoma

Piwonie i eutomy to obecnie absolutny hit wśród weselnych dekoracji. Nie inaczej jest z zaproszeniami ślubnymi – piwonie i eustomy na zaproszeniach to idealny wybór dla osób, które szukają eleganckich, klasycznych zaproszeń. Duże, bogate kwiaty piwonii oraz delikatne, romantyczne eustomy, gwarantują niezwykle gustowny efekt. Jeśli szukasz czegoś wyszukanego, zaproszenia ślubne z piwonią bądź eustomą są dla Ciebie.

Zaproszenia ślubne wrzos i lawenda

Jeśli natomiast wolisz coś nieco bardziej romantycznego i rustykalnego, sprawdź naszą ofertę na zaproszenia ślubne z kwiatami polnymi, jak wrzos czy lawenda. Oba kwiaty charakteryzują się delikatną pastelową barwą – fioletem bądź różem – pasować więc będą do nieco bardziej delikatnego wystroju. Zaproszenia ślubne z wrzosami bądź motywem lawendy to propozycja dla osób przygotowujących się do uroczystości w rustykalnym charakterze.

Zaproszenia ślubne słoneczniki, tulipany i hortensje

Jeśli nie eleganckie piwonie i romantyczny wrzos, to może swojskie słoneczniki, tulipany i hortensje? Te piękne kwiaty spotkasz w większości ogrodów a także na wielu zaproszeniach ślubnych – słoneczniki świetnie wypadają w kontraście z ciemnym tłem, tworząc razem zaskakująco eleganckie połączenie; zaproszenia ślubne w tulipany działają w podobny sposób, natomiast zaproszenia ślubne w hortensje są równie różnorodne, jak gama kolorystyczna tych kwiatów.

Zaproszenia ślubne w kwiaty – klasyka czy nuda?

To oczywiście tylko przykłady zaproszeń ślubnych z motywem kwiatowym, ponieważ w naszej ofercie znajduje się ich o wiele więcej, jak na przykład niezwykle modne obecnie projekty zaproszeń ślubnych z ciemnymi, chociażby bordowymi kwiatami (niezwykle eleganckie i wyszukane) czy zaproszenia ślubne z eukaliptusem, który świetnie sprawdza się w minimalistycznych kompozycjach. Nieważne jakie są Twoje ulubione kwiaty, jesteśmy przekonani, że znajdziesz je na projektach naszych zaproszeń ślubnych.