Zaproszenia ślubne błyszczące – oczaruj swoich gości

Aby zaproszenia gwarantowały efekt „wow”, warto postawić na takie, które posiadają błyszczące elementy. Mogą to być drobne dodatki albo też motyw przewodni. Ty zdecyduj, tym bardziej, że wśród błyszczących zaproszeń ślubnych znajdziesz nie tylko te klasyczne, ale także zaproszenia w stylu boho, glamour, tropikalne, minimalistyczne czy nietypowe, jak te inspirowane filmami i grami. Zaproszenia ślubne pozłacane, posrebrzane i w kolorze miedzi – wszystko to mamy.

Hot foiling – metoda, która gwarantuje piękne błyszczące zaproszenia ślubne

Aby uzyskać ten niezwykły efekt, jaki oferują zaproszenia ślubne błyszczące, wykorzystujemy metodę hot foiling. Jest to rodzaj termodruku, który pozwala nanieść na papier ozdobną folię. Stosuje się go do uszlachetniania powierzchni, w tym wypadku zaproszeń. Ogromną zaletą hot foilingu jest fakt, że jedynym co może nas ograniczyć przy jej stosowaniu, jest nasza wyobraźnia. Dzięki temu nasze błyszczące zaproszenia ślubne są dokładnie takie, jakie chcemy – lub jakich chcą ich nasi klienci. Folia nakładana tą metodą jest trwała – nie ściera się i nie prześwituje. To sprawia, że zaproszenia wyglądają niezwykle szykownie.

Nie tylko zaproszenia ślubne pozłacane – jakie zaproszenia ślubne błyszczące znajdziesz u nas?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno zaproszenia ślubne pozłacane, jak i zaproszenia ślubne posrebrzane czy z folią w kolorze miedzi. Choć obecnie najpopularniejsze są właśnie te pierwsze, pozłacane zaproszenia ślubne, to przy wielu motywach lepiej sprawdzają się zaproszenia ślubne błyszczące srebrne bądź miedziane. Zaproszenia ślubne ze złoceniem idealnie wyglądają w parze z bielą (np. motywem marmuru), energetyczną zielenią tropików czy ciemniejszymi barwami, jak granatowy bądź bordowy. Zaproszenia ślubne posrebrzane idealnie komponują się z zimowymi motywami, natomiast miedź nadaje ciemnym zaproszeniom ślubnym industrialnego charakteru. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.