Karta Bingo weselne

Przepis na świetną zabawę!

Chcecie mieć pewność, że Wasi goście zintegrują się ze sobą i będą się naprawdę świetnie bawić? Szukacie sposobu na zaangażowanie weselnych gości w atrakcje, zabawy i weselne zwyczaje? Mamy rozwiązanie – to karty do gry Weselne Bingo.

Weselne bingo – na czym polega?

Grę w bingo kojarzy zapewne każdy – na karcie do gry w bingo wypisujemy liczby, a następnie skreślamy te, które wymieniane są przez prowadzącego grę. Kto pierwszy trafi komplet liczb, krzyczy “bingo” i wygrywa. Bingo na wesele działa nieco inaczej. 

Proponujemy różne wersje plansz do gry w bingo weselne. Przykładowe wersje to:

  1. Karta Bingo z cechami gości. Na karcie znajdują się pola z konkretnymi cechami/wartościami, np. “ktoś, kto ma urodziny w maju” lub “ktoś, kto ma taki sam numer buta”. Każdy z gości musi uzupełnić te pola, odnajdując na weselu pasujących do tych opisów gości. Taka wersja bingo na wesele to świetny sposób na integrację ze sobą gości, zwłaszcza, jeśli rodziny i znajomi panny młodej oraz pana młodego nie znają się zbyt dobrze.
  2. Karta Bingo z zadaniami dla gości. Na tej karcie każdy z gości znajdzie konkretne zadania do wykonania – np. wpisanie się do księgi gości czy zatańczenie macareny. To idealny sposób na zaktywizowanie swoich gości, którzy być może sami z siebie nie zrobiliby sobie pamiątkowego zdjęcia czy nie wznieśliby toastu.
  3. Karta Bingo “Pij shota, jeśli…”. Choć do poczęstunku alkoholem większości gości zachęcać nie trzeba, taka wersja karty do bingo na wesele będzie idealnym sposobem na rozpoczęcie zabawy.

Co najlepsze, to tylko kilka z naszych propozycji na weselne bingo – Wy możecie stworzyć własne! Sami wiecie najlepiej, jaka zabawa najbardziej przypadnie do gustu Waszym gościom. Chętnie stworzymy Wasze wersje gry w weselne bingo, które najlepiej oddadzą charakter Waszej imprezy. Z drugiej strony oferujemy pomoc przy stworzeniu bingo, jeśli sami macie problem z wyborem najlepszych zadań.

Zadania dla gości weselnych – dlaczego warto?

Czy warto w ogóle zapewniać swoim gościom weselne konkursy i zabawy, takie jak bingo? Jak najbardziej! Zadania dla gości weselnych sprawiają, że chętniej korzystają oni z możliwości oferowanych podczas wesela – jak na przykład księga gości czy weselna fotobudka. Zabawy weselne sprawiają także, że goście łatwiej nawiązują nowe znajomości, co przekłada się na lepszą i dłuższą zabawę. Jeśli obawiacie się, że Wasi goście mogą czuć się skrępowani albo że nie będą chcieli wykazywać inicjatywy, podsuńcie im gotowe pomysły za pomocą naszego weselnego bingo. Taką zabawę najlepiej przekuć w konkurs, oferują pierwszym osobom, które wypełnią bingo, nagrodę albo organizując na końcu loterię wśród wszystkich, którzy takie bingo wypełnili – dzięki temu każdy z chęcią wypełni swoją kartę.

Eleganckie i gustowne bingo weselne 

Nasze karty do bingo wykonujemy w formacie A5 w neutralnej, uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu pasują one do każdej stylistyki wesela. Nie ważne, w jakim stylu organizujecie Wasze wesele – do każdego z nich pasuje dobra zabawa, jaką gwarantują karty do gry w bingo na wesele!

Istnieje możliwość zamówienia zestawów bingo z gotowymi lub personalizowanymi zadaniami.

Koszt karty bingo w formacie A5 (148x210mm) w  na papierze kredowym, kukurydzianym lub ekologicznym o gramaturze 350g to 3,50 zł za sztukę (4,50 zł w przypadku uszlachetnienia).

Minimum zamówienia: 30 kart.

Ewentualne zmiany układu, graficzne i tym podobne podlegają indywidualnej wycenie.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.