Pudełka na upominki dla gości weselnych

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj wesele bez upominków dla gości. Drobiazgi wręczane gościom lub pozostawione przy ich miejscach przy stołach to dzisiaj coś oczywistego. Jeśli więc chcesz zaskoczyć swoich najbliższych, dodaj do prezentu element niespodzianki i zapakuj upominki w eleganckie pudełko na prezent dla gości weselnych.

Pudełko na prezent dla gości – dlaczego warto?

Pudełko na upominek dla gości weselnych to drobny, ale jakże piękny dodatek do każdego wesela. A czy też ostatecznego efektu nie otrzymuje się właśnie dzięki szczegółom? Oferujemy zestawy eleganckich pudełeczek na prezent w kolorze białym, które dekorowane są złotymi serduszkami. Ten delikatny dekor i dobór kolorów sprawia, że takie pudełko na prezent dla gości weselnych jest niezwykle uniwersalne i pasować będzie do każdego stylu przyjęcia weselnego.

Dlaczego warto sięgnąć po pudełka na upominki dla gości weselnych? Choć to niewielki dodatek, potrafi zrobić różnicę. Pakując zwyczajowy drobny upominek dla gości do eleganckiego pudełka, pokazujemy, że zależy nam na sprawieniu bliskim przyjemności. Zamknięcie upominku w pudełku pozwala także zrobić gościom niespodzianki. Zaraz od razu zobaczyć, jaki prezent czeka na nich przy stole, możemy nadać całości elementu zaskoczenia.

Pudełeczka na prezent – uroczy dodatek

Pudełka na upominki to miłe dodatki, w które warto zaopatrzyć się, kupując ślubną papeterię. Pudełko na prezent dla gości pozwoli wam zaskoczyć bliskich i po raz kolejny pokazać im, jak bardzo wam na nich zależy.

Ten produkt zawiera 10 papierowych pudełek, każde o wymiarze 6 x 3,5 x 5 cm po złożeniu.

Pudełka są w kolorze białym z tłoczonymi złotymi serduszkami.
Produkt do samodzielnego złożenia.

Koszt 10 pudełek na upominki to 9 zł za komplet.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.