Księga gości weselnych – must have

Księga gości weselnych to absolutny must have każdej imprezy. Dlaczego cieszy się taką popularnością? Z kilku powodów. Po pierwsze księga gości na wesele to świetny sposób dla gości na złożenie dłuższych, bardziej osobistych życzeń młodej parze. Umożliwia nie tylko wpisanie się, ale także narysowanie czegoś bądź wklejenie zdjęcia – na przykład takiego, które gość wykonał właśnie na weselu w fotobudce. Po drugie księga gości ślubnych to przepiękna pamiątka, do której państwo młodzi mogą wracać i wspominać ten cudowny czas, a także wszystkie obecne wtedy osoby.

Księga gości ślubnych – jak zachęcić gości do wpisywania się?

Niektórzy goście czują pewien opór przed wpisywaniem się do księgi gości. Czasem wynika to z wrażenia, że wpis w księdze gości musi być niezwykle rozbudowany i oryginalny, a nie każdy z gości czuje się na siłach. Niektórzy nie chcą także, aby inni goście mieli możliwość przeczytania ich wpisu. Można temu zaradzić. Na weselu albo nawet wcześniej, podczas rozmów z gośćmi, warto wspomnieć, jak ucieszy Was każdy wpis od bliskich. Przypomnijcie, że nie liczą się literackie umiejętności, a szczerość i chęć. Jeśli wasi goście sami mieli księgę gości na weselu, przypomnijcie, jak ważną kwestią była ona dla nich samych. Pamiętajcie także, aby ustawić księgę gości w widocznym, oznaczonym miejscu, które jednak zapewni osobie wpisującej się choć minimum poprawności.

Księga gości na wesele dokładnie taka, jaką chcecie

Księga gości w serduszka, drewniana, w rustykalnym stylu, a może księga gości złota, w klasycznym, eleganckim wydaniu? Nie ważne czy szukacie nietypowej księgi gości weselnych czy też księgi gości personalizowanej, na przykład z własną okładką i zdjęciem – wykonamy dla Was każdy projekt. Co więcej, dzięki nam, wasza księga gości ślubnych będzie spójna z zaproszeniami ślubnymi i innymi dodatkami na wesele. Jeśli chcecie cieszyć się estetyczną księgą gości weselnych, która będzie cieszyć wasze oczy przez wiele lat, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Koszt księgi gości o wymiarach 22 x 23 cm, składającej się z 50 kart o gramaturze 120g, szytej albumowo, oklejonej płótnem, wynosi 95 zł za sztukę.

Koszt  księgi gości o wymiarach 30 x 22 cm wynosi 105 zł za sztukę.

Czas realizacji to 15 – 20 dni roboczych – prosimy księgę zamawiać wcześniej niż pozostałe dodatki.

Istnieje możliwość projektu i zadruku pierwszej (wewnętrznej) strony (najczęściej tekstem z prośbą o wpisy i podziękowaniem) w cenie 20 zł.

Oferujemy również księgi gości 75 i 100 kartkowe (dopłata odpowiednio 10 i 20 zł).

Ze względu na technikę druku, nie ma możliwości uzyskania złoceń na księgach gości (dotyczy złota, srebra i miedzi).

Możliwa jest też realizacji księgi gości nie na płótnie, lecz w formie naklejanej na bazę kartki jak powyżej (bazy posiadają białe lub czarne kartki, 50 kartek, czyli 100 stron). W tej wersji możliwe jest uzyskanie uszlachetnienia.
Ceny takiej księgi to 85 zł za kwadratową oraz 95 zł za prostokątną.

Ceny dla pozostałych opcji: darte na papierze kukurydzianym: 95 zł, z ręcznie nakładanym złotem: 105 zł, darte z ręcznie nakładanym złotem: 115 zł (+10 zł za wersje prostokątne).