Iskierki miłości – zimne ognie na wesele

Zimne ognie z personalizowaną zawieszką to wyjątkowy dodatek weselny, dzięki któremu stworzycie czarującą atrakcję. Każdy moment wesela wydaje się być idealny, aby je wykorzystać – pierwszy taniec, krojenie tortu czy sesja zdjęciowa pod gwieździstym niebem. Zimne ognie nie tylko będą się magicznie prezentować na zdjęciach, ale również utrwalą się w sercach gości jako ogień, który rozpala piękne wspomnienia. Doskonale spełnią się także w charakterze prezentu dla gości. Iskierki miłości – drobiazg, który potrafi wzbudzić wielkie emocje i zbudować niepowtarzalny klimat.

Na zawieszkach nadrukujemy Wasze imiona, datę ślubu i dokładną godzinę, o której goście mają podpalić zimne ognie. Tak przygotowany dodatek możecie ułożyć obok talerzy gości lub umieścić w ozdobnym pudełku.

Zawieszka posiada dwie okrągłe dziurki na górze i na dole, przez które przechodzą pałeczki zimnych ogni. Projekt zawieszek możecie dostosować do wyglądu zaproszeń i innych weselnych dodatków. Aby stworzyć kompletny zestaw do zimnych ogni możecie dobrać personalizowane pudełko zapałek.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.

Koszt zimnych ogni:

  • Serca. Długość: 17,5 cm. Cena: 2,95 zł za sztukę. Minimum zamówienia 20 sztuk. Pakowane po 4 sztuki.
  • Proste. Długość: 40 cm. Cena: 1,95 zł za sztukę. Minimum zamówienia 20 sztuk. Pakowane po 5 sztuk.
  • Proste. Długość: 70 cm. Cena: 2,95 zł za sztukę. Minimum zamówienia 20 sztuk. Pakowane po 10 sztuk.

Koszt etykiet:

  • Format: 5 x 9 cm. Cena: 1,70 zł za sztukę. Minimum zamówienia 20 sztuk. Pasują do serc.
  • Format: 6 x 12 cm. Cena: 1,70 zł za sztukę. Minimum zamówienia 20 sztuk. Pasują do zimnych ogni o długości 40 i 70 cm.

Koszt pudełka z zapałkami zawierającego 10-12 zapałek (długość zapałki: 47 mm) w rozmiarze 56 x 24 x 8 mm z personalizowaną naklejką do samodzielnego przyklejenia to 2,50 zł za sztukę.

Minimum zamówienia to 20 pudełek.