Pudełko na obrączki – piękne i praktyczne

Pudełko na obrączki jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości – to zarówno elegancki, jak i niezwykle praktyczny sposób przechowywania obrączek. Piękne pudełka na obrączki świetnie prezentują się na zdjęciach – tak wyeksponowane obrączki cieszyć będą oko na żywo, jak i już po wywołaniu fotografii ślubnej. W naszej ofercie znajdziecie zarówno okrągłe pudełka na obrączki w kolorze jasnego albo ciemnego, naturalnego drewna, jak i szklane szkatułki na obrączki ze złotym wykończeniem.

Okrągłe pudełko na obrączki

Nasze okrągłe pudełko na obrączki z mchem to idealna propozycja dla par, które szukają pudełka na obrączki rustykalnego. Kolor naturalnego, jasnego drewna pięknie komponuje się z ciemnozielonym mchem. Na wierzchu okrągłego pudełka na obrączki rustykalnego znajduje się natomiast personalizowana naklejka z imionami nowożeńców. Jest ona utrzymana w tej samej stylistyce co zaproszenia ślubne i inne dodatki na ślub, które zamawiane są wraz z pudełkiem na obrączki.

Koszt pudełka na obrączki z mchem o średnicy 12 cm i wysokości 4 cm wraz z naklejką (o średnicy 10 cm) na wieko pudełka to 39 zł za sztukę.

Okrągłe pudełko na obrączki z mchem

Szkatułka na obrączki – szklane pudełko na obrączki

Ogromną popularnością cieszą się także pudełka na obrączki szklane, a więc szkatułki na obrączki. W naszej ofercie znajdziecie złote szkatułki na obrączki wypełnione płatkami róż dostępnymi w wielu różnych kolorach. Szkatułka na obrączki szklana sprawdzi się jako dodatek ślubny do uroczystości utrzymanych w różnych stylistykach – świetnie sprawdzają się jako szkatułki na obrączki glamour, zwłaszcza w połączeniu ze wspomnianymi płatkami róż. Wystarczy jednak samodzielnie wymienić je na inne wypełnienie i otrzymujemy szkatułkę na obrączki z mchem – złoto krawędzi szkatułki i zieleń mchu tworzą ponadczasowe połączenie w rustykalnym stylu.

Szklane pudełko na obrączki

Pudełko na obrączki wykonane ze szkła z uchwytem i metalowymi rantami w kolorze złotym metalizowanym.
W komplecie płatki róż (do wyboru: białe, bordowe, czerwone, kremowe, różowe, srebrne, złote – w przypadku braku wyboru koloru domyślnie wysyłamy białe).

Cena: 45 zł.

Wymiary pudełka sz. x wys. x gł.: 9 x 5,5 x 4 cm.

Pudełko na obrączki z mchem, złote, okrągłe

W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje pudełek na obrączki – zarówno okrągłe pudełka na obrączki z mchem i naklejką na wierzchu jak i eleganckie szklane szkatułki na obrączki ze złotym wykończeniem i płatkami róż wewnątrz. Oba pudełka na obrączki można poddawać dowolnej stylizacji, dzięki czemu sprawdzą się jako pudełka na obrączki rustykalne, eleganckie, boho, romantyczne czy glamour.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.