Pudełko na obrączki – piękne i praktyczne

Pudełko na obrączki jest nieodłącznym elementem każdej uroczystości – to zarówno elegancki, jak i niezwykle praktyczny sposób przechowywania obrączek. Piękne pudełka na obrączki świetnie prezentują się na zdjęciach – tak wyeksponowane obrączki cieszyć będą oko na żywo, jak i już po wywołaniu fotografii ślubnej. W naszej ofercie znajdziecie zarówno okrągłe pudełka na obrączki w kolorze jasnego albo ciemnego, naturalnego drewna, jak i szklane szkatułki na obrączki ze złotym wykończeniem.

Drewniane pudełko na obrączki ślubne

Najtrwalszy symbol miłości zasługuje na równie trwałe opakowanie. Pudełko z naturalnego drewna to świetna propozycja dla Par, które planują ślub w rustykalnym klimacie, ale równie dobrze wpasuje się w minimalistyczne i eleganckie przyjęcie. Niezależnie od tego, jakie wesele organizujecie, drewno tylko podkreśli jego charakter.

W jego wnętrzu znajduje się personalizowana etykieta, spójna z pozostałymi elementami papeterii ślubnej. Dwie przegrody gwarantują piękną prezentację obrączek ślubnych. Pudełko na obrączki to przede wszystkim niezbędny element podczas ceremonii ślubnej. Po uroczystości spełni się doskonale jako szkatułka na biżuterię i bez wątpienia, będzie wyjątkową pamiątką oraz nośnikiem wspomnień, których nie chcemy zapomnieć.

Drewniane pudełko na obrączki ślubne można dowolnie stylizować. Można umieścić w nim mech, jak i kompozycje kwiatowe, podobne do tych z bukietu ślubnego i dekoracji ślubnych.

Koszt drewnianego pudełka na obrączki w rozmiarze 10 x 5,5 cm wraz z naklejką we wnętrzu pudełka to 25 zł za sztukę.

Okrągłe pudełko na obrączki

Nasze okrągłe pudełko na obrączki z mchem to idealna propozycja dla par, które szukają pudełka na obrączki rustykalnego. Kolor naturalnego, jasnego drewna pięknie komponuje się z ciemnozielonym mchem. Na wierzchu okrągłego pudełka na obrączki rustykalnego znajduje się natomiast personalizowana naklejka z imionami nowożeńców. Jest ona utrzymana w tej samej stylistyce co zaproszenia ślubne i inne dodatki na ślub, które zamawiane są wraz z pudełkiem na obrączki.

Koszt pudełka na obrączki z mchem o średnicy 12 cm i wysokości 4 cm wraz z naklejką (o średnicy 10 cm) na wieko pudełka to 39 zł za sztukę.

Okrągłe pudełko na obrączki z mchem

Szkatułka na obrączki – szklane pudełko na obrączki

Ogromną popularnością cieszą się także pudełka na obrączki szklane, a więc szkatułki na obrączki. W naszej ofercie znajdziecie złote szkatułki na obrączki wypełnione płatkami róż dostępnymi w wielu różnych kolorach. Szkatułka na obrączki szklana sprawdzi się jako dodatek ślubny do uroczystości utrzymanych w różnych stylistykach – świetnie sprawdzają się jako szkatułki na obrączki glamour, zwłaszcza w połączeniu ze wspomnianymi płatkami róż. Wystarczy jednak samodzielnie wymienić je na inne wypełnienie i otrzymujemy szkatułkę na obrączki z mchem – złoto krawędzi szkatułki i zieleń mchu tworzą ponadczasowe połączenie w rustykalnym stylu.

Szklane pudełko na obrączki

Pudełko na obrączki wykonane ze szkła z uchwytem i metalowymi rantami w kolorze złotym metalizowanym.
W komplecie płatki róż (do wyboru: białe, bordowe, czerwone, kremowe, różowe, srebrne, złote – w przypadku braku wyboru koloru domyślnie wysyłamy białe).

Cena: 45 zł.

Wymiary pudełka sz. x wys. x gł.: 9 x 5,5 x 4 cm.

Pudełko na obrączki z mchem, złote, okrągłe

W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje pudełek na obrączki – zarówno okrągłe pudełka na obrączki z mchem i naklejką na wierzchu jak i eleganckie szklane szkatułki na obrączki ze złotym wykończeniem i płatkami róż wewnątrz. Oba pudełka na obrączki można poddawać dowolnej stylizacji, dzięki czemu sprawdzą się jako pudełka na obrączki rustykalne, eleganckie, boho, romantyczne czy glamour.

Przejdź do dodatków weselnych | Przejdź do cennika.