Zaproszenia ślubne – podróż w nieznane

Ślub jest jak początek wielkiej podróży. Warto ją rozpocząć w otoczeniu swoich najbliższych. A jak lepiej zaprosić gości na taką okazję, niż wręczając im weselny bilet, ślubny paszport albo mapę, która zaprowadzi ich wprost w nasze progi? Oto oryginalne zaproszenia ślubne z motywem podróży. Nie tylko dla obieżyświatów!

Zaproszenia ślubne kojarzą się z kilkoma popularnymi motywami oraz dość konkretną paletą barw, ale kto powiedział, że tak musi być? I czy nietypowe zaproszenia ślubne nie mogą być eleganckie? Na szczęście na rynku jest coraz więcej takich zaproszeń ślubnych. Motyw podróży jest jednym z ciekawszych tematów, który przypadnie do gustu zarówno osobom kochającym zwiedzanie odległych zakątków świata, jak i tym, którzy podróż rozumieją także metaforycznie.

Zaproszenia ślubne z motywem podróży – oryginalne, ale i eleganckie

W naszej ofercie znajdziecie oryginalne zaproszenia ślubne podróżnicze w wielu wydaniach. Wśród zaproszeń ślubnych z motywem podróży znajdziecie bilety – lotnicze oraz kolejowe – paszporty na ślub a także mapy. Te ostatnie oferujemy zarówno w bardziej kolorowej wersji żywcem wyjętej z atlasu geograficznego, minimalistycznej wersji w brązowych barwach oraz niezwykle eleganckiej kombinacji bieli i złota. Ale to nie wszystko, bowiem w tej kategorii znajdują się także inne zaproszenia ślubne – motyw podróży można rozumieć także nieco szerzej. Dlatego coś dla siebie znajdą tu fani jazdy na rowerze czy górskich wędrówek.

Zaproszenia ślubne podróżnicze – czy tylko dla fanów podróżowania?

Nietypowe zaproszenia ślubne z motywem podróży mogą przybierać różnorodne formy v kolorowe, wesołe i niezobowiązujące; stonowane, eleganckie i wyszukane; minimalistyczne, alternatywne i oryginalne. Nie musicie być obieżyświatami, aby cieszyć się z tych oryginalnych zaproszeń ślubnych podróżniczych. Zabierzcie swoich gości w cudowną, radosną podróż!