Zaproszenia ślubne glamour – brylanty, szmaragdy, rubiny, szafiry i więcej

Szukacie wyjątkowych ślubnych, które w pełni podkreślą piękno i wyjątkowość tak ważnego dla was dnia? Mają być zarówno eleganckie, jak i z czymś ekstra, z czymś, co zachwyci zaproszonych gości i doda całemu wydarzeniu niezwykłego blasku. Takie właśnie są zaproszenia ślubne glamour z motywem kamieni szlachetnych, złotymi i srebrnymi zdobieniami czy z motywem marmuru.

Zaproszenia ślubne z stylu glamour projektowane są z wykorzystaniem elementów kojarzonych z luksusem i dobrym smakiem – kamieniami szlachetnymi, złotem, srebrem czy tak modnym ostatnio marmurem. Przedmioty wykonane z tych materiałów odznaczają się pięknem i wysoką ceną. Cechy związane z nimi, właśnie poprzez przeniesienie ich do projektu zaproszeń, zostają przeniesione na samą papeterię. I choć do wykonania zaproszeń ślubnych złotych, srebrnych czy jakichkolwiek innych z tej kategorii nie zostały użyte prawdziwe kamienie szlachetne, to zaproszenia kuszą podobnym blaskiem i nasyconym kolorem. A wy możecie cieszyć się zaproszeniami ślubnymi glamour w pięknym stylu.

Zaproszenia ślubne złote, srebrne i z motywem marmuru

Zaproszenia ślubne szmaragdowe, rubinowe, szafirowe – to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziecie wiele zaproszeń zdobionych złotą bądź srebrną folią, na przykład często wybierane zaproszenia ślubne ze złotymi literami bądź srebrnymi. Inną opcją są zaproszenia ślubne w stylu glamour z motywem marmuru, zwłaszcza białego, który świetnie łączy się ze złotymi zdobieniami.

Zaproszenia ślubne ekskluzywne

Zaproszenia ślubne z motywem kamieni szlachetnym i innymi bogatymi zdobieniami, to idealny wybór dla osób urządzających ślub w stylu glamour czy klasycznej elegancji. Zaproszenia ślubne z motywem marmuru będą pasować także do bardziej minimalistycznych imprez. Warto także pamiętać, że zaproszenia ślubne z motywem kamieni szlachetnych oferują także bogactwo głębokich kolorów – zaproszenia ślubne szmaragdowe będą idealne dla osób szukających czegoś w ciemnozielonym kolorze; rubinowe – ciemnoczerwonym a szafirowe – granatowym.